• 22.10.09, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordea Panga uus turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja on Kristina Seimann

Fotol: Kristina SeimannNordea senine kommunikatsioonijuht Kristel Peikel lahkus pangast töölt ja Nordea uueks turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhatajaks on nüüd Kristina Seimann, kes siiani töötas kommunikatsioonibüroos Jugaste, Liiva ja Seimann (JLS). Kristel Peikel töötab nüüd konsultandina suhtekorraldusfirmas KP Tipster.
Kommenteerib Kristina Seimann, Nordea Panga turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja: see ametivahetus toimus?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.11.25, 12:52
Eliis Pärna-Kundla: ChatGPT-le tehti USAs telereklaam, aga AI ise turundajatele telerit ei soovita
Tehisintellekt muudab kõike, alates sellest, kuidas me töötame ja suhtleme, kuni selleni, kuidas me reklaamime. Ometi püsib tõde, et brändi ei ehitata ilma inimesteta. OpenAI värske kampaania kinnitab seda hästi ja näitab, et isegi tehnoloogiaettevõtted rõhutavad nüüd inimlikkust, mitte masinat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele