• 07.01.09, 00:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Toyota - Postimehe meediakonkursi võitja septembris 2008

Best Marketing hakkab 2009. aastast alates regulaarselt kajastama Postimehe meediakonkursi tulemusi, mille võitjad valib igal kuul professionaalne žürii koosseisus:Olga Peresild (Universal McCann Trendmark);Hanno Kindel (Media House);Paavo Pilv (Brilliant Marketing Communications);Annely Luikmel (Mediapool Vizeum).
Loe Postimehe meediakonkursi kohta täpsemalt siit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.11.25, 12:52
Eliis Pärna-Kundla: ChatGPT-le tehti USAs telereklaam, aga AI ise turundajatele telerit ei soovita
Tehisintellekt muudab kõike, alates sellest, kuidas me töötame ja suhtleme, kuni selleni, kuidas me reklaamime. Ometi püsib tõde, et brändi ei ehitata ilma inimesteta. OpenAI värske kampaania kinnitab seda hästi ja näitab, et isegi tehnoloogiaettevõtted rõhutavad nüüd inimlikkust, mitte masinat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele