Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti reklaamiagentuuridel läks KIAF-il hästi
Eesti reklaamiagentuurid Taevas Ogilvy ja Vatson&Vatson/Y&R tõid 28. - 30. mail 2008 toimunud Kiievi Rahvusvaheliselt Reklaamifestivalilt koju mitmeid auhindu.
Taevas Ogilvy poolt SEB-le tehtud pildikaardi klipp "Jahimehed" tunnistati telereklaamide kategoorias parimaks tööks (best of contest). Klikka pildil, et näha klippi:
Einar Tiimla selgitab saates „Password“, miks Häk nimetab end strateegiliseks loovagentuuriks. „Me alustame enda tööd alati strateegiast,“ ütleb ta. Tiimla sõnul aitab põhjalik eeltöö vältida olukorda, kus klient hakkab alles esimeste visuaalide pealt mõtlema, mida ta tegelikult tahab.