• 14.11.07, 14:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Reklaamiagentuuride Liit valis uue juhatuse

Eesti Reklaamiagentuuride Liidu ( ERAL ) üldkoosolekul valiti liidu uueks presidendiks 2007/2008 Agne Puusaar reklaamiagentuurist Division, asepresidendina jätkab Joel Volkov agentuurist Tank. Uue juhatuse üheks suurimaks ülesandeks on liikmete ja avalikkuse tähelepanu tõmbamine reklaami ja turunduskommunikatsiooni võimalustele ning probleemidele. Eesti Reklaamiagentuuride Liitu kuulub 27 Eesti agentuuri.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 10:17
Just need on suurimad kõhklused reklaamkinke valima asudes
Reklaamkink on üks tõhusaim viis, kuidas oma brändi nähtavust kasvatada ja klientidele positiivne emotsioon jätta. Ometi käib tellimisega sageli kaasas paras ports kahtlusi. Kas kink läheb päriselt kasutusse? Kas logo sellel jääb ilus? Kas kaup jõuab õigeks ajaks kohale?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele