Autor: Best Marketing • 16. september 2020

Kommunikatsioonijuhtimise aastakonverents 2020: Eva-Maria Kangro praktilised soovitused kommunikatsioonijuhtidele

28. oktoobril toimuva kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsi esinejate hulka lisandus Eva-Maria Kangro, kes räägib sellest, kuidas ise inimesena kriise juhtides terveks jääda.

PhD, psühholoog ning muutuste juhtimise ja enesearengu partner Eva-Maria Kangro esineb 28. oktoobril kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil.

Kriisi juhtimine ja kommunikeerimine on äärmiselt stressirohke töö ja mõjub halvasti nii vaimsele kui füüsilisele tervisele. Oma ettekandes jagabki Eva-Maria Kangro praktilisi soovitusi, kuidas kriisi juhtides inimesena ise terveks jääda.

Soodushinnaga piletid kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsile on müügil kuni 23. septembrini. Registreeruge soodushinnaga siin!

Kaheksandat korda toimuval kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil keskendutakse sedapuhku kriisikommunikatsioonile ja lisaks Eva-Maria Kangrole esinevad veel:

– PERHi kommunikatsiooniteenistuse juhataja Hede Kerstin Luik, PERHi ravitöö direktor Helis Pokker ja Tallinki kommunikatsioonidirektor Katri Link, kes arutlevad koroonakriisi õppetundide üle;

– Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juht Roomet Sõrmus, kes räägib ühest 2020. aasta suve magusaimast teemast – maasikakorjamisest;

– kommunikatsiooniekspert Annela Laaneots, kes analüüsib möödunud aasta suurimaid kriise erapooletu kõrvaltvaataja pilgu läbi;

– Swedbanki kommunikatsioojuht Kristiina Herodes, kes keskendub rahapesule ning pankade ja Eesti riigi mainekriisile;

– juhtimiskonsultant ja ajakirjanik Raimo Ülavere, kes räägib juhtimiskriisidest, millest asjaosalised ise rääkida ei taha, ning kuidas teravdatud meediatähelepanu all vastu pidada.

– Postimehe vanemtoimetaja Priit Pullerits, Eesti Ekspressi peatoimetaja asetäitja Sulev Vedler ja Kuuuurija saatejuht Katrin Lust, kes meediajuhtide paneeldiskussioonis arutavad, kui hästi meedia kriiside kajastamisega hakkama saab.

Konverentsile on oodatud osalema nii PR-juhid, avalike suhete juhid, kommunikatsioonijuhid ja -spetsialistid, nõunikud, ajakirjanikud, turundusjuhid kui ka väikeettevõtete juhid. Registreerides konverentsile 3 või enamat osalejat ühest ettevõttest, kehtib osalustasule 10% soodustus. Tutvuge programmiga ja registreeruge siin!

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700