Silja Oja • 20 oktoober 2016
Jaga lugu:

Kuidas teha traditsioonilises äris innovatiivset digitaalturundust?

Neeraj Nayar  

Sellest räägib Best Internetil The FAB Awardsi (Food And Beverage Excellence Awards) parimate näidete varal festivali juht Neeraj Nayar Suurbritanniast.

Best Internet 2016 

3. november kell 11.15-12.00Mustamäe Apollo kinoswww.bestinternet.ee

Innovatiivne digitaalturundus traditsioonilises äris: The FAB Awards (Food And Beverage Excellence Awards) parimad näited

Neeraj Nayar, The FAB Awards asutaja, juht ja žüriipresident (UK)

Neeraj Nayaril on 25 aastat rahvusvahelisi kogemusi reklaami- ja loovtööstusest ning turundusvaldkonnast. Ta alustas oma rahvusvahelist karjääri 1990ndal aastal, mil asus juhtival kohal tööle Cannes Lions festivali juures.

1998. aastal asutas Neeraj Londonis toidu- ja joogisektori turundusele, innovatsioonile ja efektiivsusele fokusseeritud FAB Awards konkursi. Tänaseks on ta arendanud sellest rahvusvahelise festivali, mis kogub igal aastal üle 3500 konkursitöö enam kui 60-st riigist. Lisaks kuulub konkursi juurde Google’i sponsoreeritud FAB Foorum, kus esinevad Suurbritannia juhtivad turundus- ja reklaamieksperdid. Neeraj osaleb iga aasta ka ise ürituse juhtimises ja žüriitöös, tänu millele on temast saanud üks Euroopa suurimaid asjatundjaid toidu- ja joogisektori turunduse ja innovatsiooni valdkonnas.

2012. aastal asutas Neeraj ka FAB News ja MarComm News uudisteportaalid, milles kajastatakse vastavate valdkondade uudiseid ja olulisemad sündmusi üle maailma. Käesoleval aasal lisandus tema portfooliosse ka Lovely Mobile News veebileht, mis annab ülevaate mobiilimaailmas toimuvast.

Varasemalt on Neeraj olnud ka Contagious Magazine’i India regiooni president ning osaleb siiani Contagious Trends teemalistel üritustel ja aruteludel. Ta on sage esineja turunduskonverentsidel ja -festivalidel üle maailma, nt Golden Drum, GoaFest, AdFest jne.

Tule kuulama:

www.bestinternet.ee 

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee