Mihkel Raud rajas sisuturundus­agentuuri

Hiljuti poliitikast taandunud Mihkel Raud tegutseb nüüdsest koos partnerite Paul ja Lauri Postiga sisuturunduse butiigis Uwaga.

Paul ja Mihkel said tuttavaks 2014. aastal Mihkli valimiskampaania käigus. „Oleme sellest saati regulaarselt läbi käinud. Mõni aasta hiljem, kui Mihkel töötas Riigikogus ja mina disainiagentuuris, sõitsin Mihklile Tallinna külla, et küsida nõu ühe reklaamikampaania tarbeks. Tahtsime teha Riigikogu liikmetest 360 kraadi fotod, aga jutt jõudis hoopis selleni, et Mihklil oli kuklas idee, et kunagi võiks teha sisuturundusagentuuri. Pärast mõningast edasi-tagasi mõttevahetust jõudsime järelduseni, et miks oodata, hakkame tegema. Kõik eeldused olid olemas,“ räägib Uwaga saamisloost Paul Post.

Mihklil oli idee, nüüd oli vaja see formuleerida ja ellu viia. Nii saigi kokku punt Paul, Mihkel ja Lauri. Uksed avab Uwaga septembris-oktoobris. „Kiiret meil ei ole ja pigem teeme vähem, kui kõike ja kõigile,“ lisab Paul.

„Ära anna oma raha meediafirmadele, ole ise meediafirma," soovitab Mihkel Raud ja räägib, mis on sisuturundus ning mida see ei ole:


Mihkel Raud (47) on eesti laulja, kitarrist, poliitik, ajakirjanik ja kirjanik. Ta oli XIII Riigikogu liige. Vaata ka: https://et.wikipedia.org/wiki/Mihkel_Raud

Paul Post (23) juhtis aastatel 2014-2015 Mihkel Raua valimiskampaaniat. Tegutseb ka disainiagentuuris Bit Finer projektijuhina.

Pauli vend Lauri Post (28) on digitaalse disaini büroo Bit Finer rajaja, loovjuht ja disainer. Hoolitseb disaini eest ka Uwagas.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019