Autor: Synbase • 9. märts 2023

Tervisetehnoloogia ettevõte Synbase otsib kasvu toetavat turunduse projektijuhti

Synbase on Eesti tervisetehnoloogia ettevõte, mille fookuses on kliiniliste otsuste tugisüsteemide arendamine ja turustamine.

Synbase´i missioon on toetada aegkriitiliste kliiniliste otsuste tegemist. Pakume selleks tervishoiutöötajate tarkvaralahendust, mis parandab ravikvaliteeti ning aitab vältida ravivigu.

Meie teenus on 2023. a välja tulev rahvusvahelisele turule suunatud kliiniliste otsuste tugisüsteemide SaaS platvorm Synbase, mida saab kasutada meditsiinitarkvarasse integreerituna ja veebiteenusena. Lisaks esindame Balti riikides tervishoiutöötajatele suunatud tõenduspõhiseid andmebaase ning rakendusi.

Synbase´i kliendid on tervishoiuteenuste osutajad, tarkvara arendajad ja riiklikud asutused. Meie kliente on tunnustatud koostöös valminud projektide eest, sh Eesti parim avalik digiteenus (2021), Euroopa kvaliteediinnovatsiooni auhind (2018), Eesti kvaliteediühingu aastaauhind (2016).

Synbase eesmärk on saada juhtivaks kliinilise otsusetoe pakkujaks Euroopas. Kiire kasvu toetamiseks otsime turunduse projektijuhti (Growth Marketing Manager).

Otsime inimest, kellel on huvi tervishoiu ja digitervise valdkonna vastu. Inimest, kellel on võime algatada, ellu viia ja kiirelt õppida. Vajalik on projektide juhtimise ja digiturunduse kogemus ning inglise keele oskus.

Tööülesanded on mitmekülgsed ja arengut toetavad, sisaldades turuanalüüsi, B2B turundustegevusi, digiturundust ning CRM protsessi juurutamist. Võimalus areneda äriarenduse iseseisvaks juhiks.

Meie juures ootab Sind toetav tiim, erialane mentorlus ja koolitused, motiveeriv ja oskustega seotud töötasu, 35 tasutatud puhkusepäeva, spordi- või tervisetoetus ja ettevõtte üritused.

Paindlik töökorraldus. Kontor Tallinnas, kaugtöö võimalusega. Täistööaeg, tähtajatu tööleping. Tööle asumine alates 2023. a maist.

Saada CV hiljemalt 6. aprillil aadressile [email protected]. Küsimuste korral kirjuta samale aadressile või helista (+372) 50 94 522. Oled oodatud meie tiimi!

Synbase | Helping clinical teams to improve patient outcomes
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700