Autor: Äripäeva eriprojektide toimetus • 29. aprill 2021

TELIA EESTI otsib e-Äri juhti!

Kandideerimise tähtaeg on 09.05.2021

Et meie tiimiga liituda, saada oma CV ja motivatsioonikiri! Kui soovid rohkem teada, helista numbril +372 5550 6171 või kirjuta [email protected] (Digikanalite juht).

NB! Tegemist on tähtajalise lepinguga, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduseks.

Otsime digikanali tiimi e-Äri juhti, kes vastutab Telia e-poe seadmemüügi ning lisateenuste (leheriiul, seadmekindlustus, reisikindlustus, SAFE viirustõrje) müügitulemuste eest.

Sinu järgmine võimalus?

Tulemuste saavutamiseks tuleb omada head arusaamist digikanalite võimalustest, nii nüüd kui ka tulevikus. Kas sina tead, mis on eduka e-äri valem?

e-Äri juhi koostööpartnerite ring Telias on väga lai, mistõttu on selles rollis oluline tahtmine ja oskus koostööd teha. Oled sa valmis esitlema oma ideed 20 kolleegi ees või panema endasse uskuma seltskonda skeptikuid?

Olgu selleks uue nutitelefoni lansseerimine, olemasoleva teenuse müügi kasvatamine või kliendikogemuse parandamine, on kõigi tegevuste aluseks oskus projekte juhtida ja julgus otsuseid teha.

Oled see Sina?

Peamised oskused ja kogemused, mida uue kolleegi valimisel hindame, on:

•Eelnev kogemus müügivõimaluste leidmisel ja elluviimisel digikanalis.

•Tugev ajaplaneerimise oskus.

•Julgus ise otsustada ja valdkonda vedada.

•Võime žonglöörida erinevas järgus projektidega, millest mõni on algusjärgus, teine töös ja kolmanda tähtaeg kohe tulemas.

•Oskus analüüsida müügitegevuste mõju ja teha järeldusi.

•Suurepärane suhtlemisoskus.

•Kasuks tuleb töökogemus suures organisatsioonis.

•Heal tasemel inglise keele oskus, nii kõnes kui kirjas.

See on rohkem kui lihtsalt töö!

Sõltumata millist järgmist rolli otsid, anname Sulle Telias toetuse ja vahendid, mida vajad, et kasvada nii professionaalselt kui inimesena. Ma saame pakkuda Sulle järgmist suurt võimalust loomingulises, motiveerivas ja hoolivas ettevõttes, kus igaüks saab olla tema ise võrdse ligipääsuga uutele võimalustele. Me austame ja hindame mitmekesisust. Lisaks atraktiivsele ja kaasavale töökeskkonnale, võimaldame paindlikkust ja pakume laia valikut tööandja soodustusi.

Oled huvitatud?

Ootame Sind kandideerima meie ametliku värbamisplatvormi Workday kaudu ning me ei käsitle CV-sid, mis laekuvad emaili või mõne muu kanali kaudu. Niimoodi saame tagada, et Sinu isikuandmed on turvaliselt hoitud.

Tere tulemast Teliasse - Sinu uue suure võimaluse koht!

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700