Töökuulutused

Salvest AS

AS SALVEST võtab tööle TURUNDUS- ja TOOTEARENDUSJUHI

Salvest AS

16.10.2018 - 28.10.2018

AS Salvest on Eesti üks tugevamate traditsioonidega toidutööstusettevõtteid. Aastast 1946 oleme tootnud Tartus kodumaist toorainet kasutades ja eestimaalaste maitse järgi tooteid, mis on tänaseks muutunud legendaarseteks. Meie portfelli kuuluvad supid, erinevad hoidised, moosid, lastetoidud, kastmed jpm. Eestis leiab meie tooteid brändide Salvest, Meie Mari, Põnn, Smushie ja Mahlakas alt. Ettevõte annab tööd ligi 190 töötajale ning meile on omistatud IFS toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.

Otsime oma meeskonda Tartusse algatusvõimelist ja loomingulist kolleegi, kes:
- suudab mängleva kergusega määratleda ja ellu viia turundusstrateegia ning arvestab seejuures ka rahaliste vajaduste ja eelarveliste võimalustega;
- kujundab lennult tooterühma- ja brändistrateegiad ning omab teravat silma nende elluviimiseks;
- koordineerib turundus-ja tootearendusplaanide koostamist ja vastutab nende rakendamise eest;
- naudib eestvedamist ja loominguliste inimeste süsteemset juhtimist;
- orienteerub avalikkussuhete valdkonnas;
- omab kriitlist meelt sponsorluspoliitika kujundamiseks;
- valdab selle kõige elluviimiseks kõrgtasemel eesti keelt ning kesktasemel inglise keelt ja suudab oma ideid keskmisest paremal tasemel vormistada ka arvutikeelde.

Ootame kandideerijalt rõõmsameelsust, kiiret kohanemisvõimet ja pingetaluvust. Meile sobival kandidaadil on turundusalane ja/või ärijuhtimisalane kõrgharidus (soovitavalt magistritase) ning eelnev turunduse- ja /või toote- ja/või brändijuhtimisalane töökogemus (soovitavalt FMCG sektorist) vähemalt 4 aastat.

Pakume omalt poolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, püsivat töösuhet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi.

Motivatsioonikiri ning CV koos palgasooviga saata hiljemalt 28.10.2018 e-posti aadressile personal@salvest.ee; info tel. 7408603.

Kõik tööpakkumised

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019