7. dets
Novembri lõpus Stockholmis toimunud Mercuri International Research’i poolt korraldatud Põhjamaade suurimal müügikonverentsil tõi Utrechti Ülikooli sotsiaalpsühholoogia professor Thimon de Jong välja paar mõtet, mis on inimeste jaoks tulevikus tähtis ning millele tasub tähelepanu pöörata.
Bestmarketing.ee toetajad:
Kas see aeg aastas on tõepoolest juba käes? Turundajad võivad hakata ütlema: “It's beginning to look a lot like Christmas” palju varem, kui Michael Bublé jõuab toidupoodides ostlejate kõrvu ja viibib seal kuni aastanumbri vahetumiseni. Sel hooajal on palju teha ja keegi ei taha eduka jõulukampaania rongist maha jääda.
Maksu- ja Tolliamet (MTA) käivitas kampaania „Ained postiga? Arvesta karistusega.“, mille eesmärk on tõsta teadlikkust ja hoiatada, et posti teel keelatud ainete tellimine toob kaasa karistuse.
Baltikumi suurim meelelahutusgrupp TV3 Grupp teatas täna mitmetest pikaajalistest tehingutest NBCUniversal Global Distributioniga, tuues seeläbi NBCUniversali parima osa ulatuslikust sisuportfellist TV3 Grupi vaatajateni Eestis, Lätis ja Leedus.
Kindlasti ei ole see mingi saladus, et kasiinodes liiguvad suured rahad – sõltumata sellest, kas tegemist on füüsilise kasiinoga või online kasiinoga.
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700