Euroopa Komisjoni teavituskampaania lühifilm pälvis Cannes’is maineka preemia

Euroopa Komisjoni tellitud teavituskampaania raames vändatud lühifilm „The Loner“ pälvis Cannes’i Corporate Media and TV auhindadel hõbedelfiini.

Tunnustatud noore Poola režissööri Tomasz Konecki lühifilm pajatab üksikust metsavahist, kes leiab armastuse… internetis osteldes:

„The Loner“ oli üks viiest lühifilmist, millega kutsutakse noori osalema #EUandME kampaania raames korraldataval lühifilmide konkursil, mille tähtaeg on 31. oktoobril.

Teavituskampaaniaga #EUandME soovib Euroopa Komisjon noortele teadvustada, milliseid võimalusi, õigusi ja vabadusi Euroopa Liit neile igapäevaselt tagab – olgu siis reisimisel, õpingutel, internetis ostlemisel või karjääri tehes. Kampaania üheks keskseks osaks on lühifilmide konkurss, mis kutsub noori filmitegijaid Euroopa Liidu teemadel kaasa mõtlema ning pakkuma välja filmiideid, mis käsitleksid liikuvust, jätkusuutlikkust, oskuseid ja ettevõtlust, digitaalseid võimalusi või inimeste põhiõigusi.

Selleks, et noortele filmientusiastidele inspiratsiooni pakkuda ning neid konkursil osalema kutsuda, valmisid viie tunnustatud Euroopa režissööri käe all lühifilmid, mis rääkisid eelmainitud õigustest, võimalustest ja vabadustest. Kõik lühifilmid, sealhulgas auhinnaga pärjatud Konecki „The Loner“, on vaadatavad #EUandME kampaania kodulehel europa.eu/euandme/et.

Noorte filmitegijate konkursile saab registreeruda 31. oktoobrini veebilehel europa.eu/euandme/et/yfc. Konkursil selgitatakse välja viis filmiideed, millest igaüks saab auhinnaks 7500.- euro suuruse toetuse filmiidee realiseerimiseks. Veelgi enam – lisaks rahale saab iga võitja endale mentoriks ühe, juba konkursi raames lühifilmi vändanud, tuntud Euroopa režissööri!

Lisainfo:

Andreas Sepp
Kommunikatsiooninõunik
Euroopa Komisjoni Eesti Esindus
e-mail: Andreas.SEPP@ec.europa.eu 
telefon: (+372) 626 44 25

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018