Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema lahkus ettevõttest

Kristjan Seema
Kristjan Seema

Tele2 Eesti müügidirektori kohale asus juunis IF Kindlustuse senine müügiosakonna juht Aare Uusjärv. Aare Uusjärv on vastutav vaid müügi eest, turundust (kommunikatsiooni + tootearendust) juhib Katrin Aron.

“Viimase kümne aasta jooksul IF Kindlustuse müügiosakonna juhina olen suunanud enamiku müügitegevusest e-kanalitesse ja selle kogemuse võtan endaga kaasa ka telekomisektorisse,“ kommenteeris Uusjärv.

Viimased 4 aastat Tele2 müügi- ja turundusdirektori ametit pidanud, kokku 16 aastat Tele2-s töötanud Kristjan Seema võtab suvel aja maha ja puhkab ning asub sügisel uusi väljakutseid otsima.

Kristjan Seema kogemustepagasisse kuulub ka 3 aastat SEB turunduse ja kommunikatsiooni divisjoni juhtimist.

2008. aastal pälvis Kristjan Seema Passwordi konverentsil Aasta Turundusjuhi tiitli. Aastatel 2007-2011 sai Seema juhtimisel Tele2 tuntuks uuendusliku reklaamiseriaaliga ning pälvis tunnustust reklaamidega, kus näitlesid Jan Uuspõld ja Evelin Võigemast.Tele2-st lahkus hiljuti ka Tele2 pikaajaline tegevdirektor Argo Virkebau, kes hakkas aprillist tööle Ekspress Meedia tegevjuhina.

Sarnaselt konkurentide Telia ja Elisaga on ka Tele2 Eesti üksuse uus juht välismaalane, aprillis sellele kohale asunud Kanadast pärit Chris Robbins.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

STOCKMANN AS otsib KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI

Stockmann AS

13. jaanuar 2019

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018