Jurist: Kes e-maili saadab, peab suutma tõendada, et tal oli õigus seda e-maili saata

Ants Nõmper
Ants Nõmper

Advokaadibüroo Ellex Raidla partner Ants Nõmper ja Best Marketing Internationali juht Hando Sinisalu rääkisid täna hommikul Äripäeva Raadios 25. mail jõustuvast GDPR seadusest. Mida nüüd kohe on vaja ära teha?

Kõigepealt kaks asja:

  • Määra oma ettevõttele andmekaitsespetsialist. Seda peab tegema ka „mees-ja-koer“ tüüpi ettevõte, kes tegeleb isikuandmete töötlemisega (näiteks kui tal on digiturunduse tegemiseks emaili-andmebaas). Seda teenust saab ka sisse osta;
  • Tee oma veebileht ja selle privaatsustingimused korda.

Kuula intervjuud:

Advokaadibüroo Ellex Raidla partner Ants Nõmper on Eesti üks tuntumaid intellektuaalomandi, IT ja meditsiiniõiguse spetsialiste, kelle tegevuse läbivaks märksõnaks on innovatsioon. Ta on edukalt juhtinud mitmeid innovaatilisi kaasusi, sh esimene patendivaidlus Eestis, esimene kommentaariumi vastutuse vaidlus Eestis, esimene Eesti ravimireklaami vaidlus Euroopa Kohtus ning Eesti esimene ravimile saadud kaitse geneerilise ravimi eest. Ta on ka esmakordselt Eestis meditsiini ja IT valdkondade õiguslikku külge käsitlevate õpikute "Meditsiiniõigus" ja "Informatsioon ja õigus" üks autoritest. Ants on ka .ee ja .eu domeenivaidluste komisjoni liige.

Ants Nõmper esines täna Best Marketingi seminaril „Mida peab iga turundaja teadma uuest andmekaitseseadusest? 22 päeva seaduse jõustumiseni.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

RICKMAN TRADE OÜ is looking for a JURA PRODUCT MANAGER

Rickman Trade OÜ

26. oktoober 2018