Lahkus reklaami­agentuuri Imagine looja Margo Kütt

Margo Kütt
Margo Kütt

Esmaspäeval, peale pikka haigust, lahkus meie seast reklaamiagentuuri Imagine looja Margo Kütt.

Margo Kütt sündis 25. märtsil 1975. aastal. Ta asutas agentuuri Imagine 2003. aastal ja juhtis seda kuni 2018. aastani, viies selle Eesti edukaimate agentuuride nimekirja. Tema juhtimise all on agentuur turundanud paljusid mainekaid kliente nagu Rocca al Mare Kaubanduskeskus ja Kristiine Keskus, Eesti Pagar, Saku Õlletehas, Postimees, Nissan ja paljud teised. 2016. aastal ostis Margo koos teiste Imagine osanikega reklaamiagentuuri EstTBWA OÜ, hakates seeläbi esindama Eestis rahvusvahelist TBWA kaubamärki.

Margo oli inimene, kes suhtus kirglikult kõigisse oma tegevustesse ja andis endast alati rohkem kui 100%. Imagine 12. sünnipäeval kutsus Margo kõiki üles oma unistusi täitma just nii, nagu tema seda teeb: "Ma julgustan kõiki inimesi tegema seda, mida nad armastavad, isegi kui selle nimel on vaja palju ohverdada. Ainult sina ise oled oma elu peremees ja võimeline ellu viima oma unistusi. Ela oma elu nii, et sa surivoodil ei kahetseks.”

Kolleegid mäletavad Margot kui meest, kelle unistustel polnud piire. Kelle kirg spordi, eeskätt jäähoki vastu nakatas kõiki tema ümber. Kelle pühendumine oma töösse ning soov õppida ja luua äratasid imetlust.

Langetame pea lahkunu mälestuseks ja avaldame kaastunnet lähedastele.

Imagine'i juhtidena jätkavad agentuuri kaasomanikud Helen Roonet ja Sven Luka.

Helen Roonet
Imagine

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

DANSKE BANK GROUP otsib KOMMUNIKATSIOONIJUHTI Eesti filiaalis

Danske Bank AS Eesti filiaal

20. jaanuar 2019