Galerii: Passwordil tunnustati Suhtekorralduse Auhind 2017 võitjaid

Suhtekorralduse Auhind 2017
Suhtekorralduse Auhind 2017

Passwordil autasustati Suhtekorralduse Auhind 2017 võitjaid – Sotsiaalministeeriumi kampaaniat „Papsiga kodus“ ning SEB pensionivlogi „Elu pensionäri kingades“. Aasta suurprojekti auhinna sai Eesti EL Nõukogu eesistumise kommunikatsiooniprojekt, sisekommunikatsiooni auhinna Omniva #sotsiaalmeediasiseveebiks kampaania ning valdkonna pioneerina tunnustati Tele2 klikimagnet-uudiste kasutamist PR-is.

Suhtekorralduse Auhind 2017 konkurss on Eesti suhtekorraldajate iga-aastane omavaheline mõõduvõtmine, kus  tõusid esile projektid, kus on tunda tugevat sünergiat reklaami ja PR-vahendite kasutamise vahel.

Erasektori kategooria võitja

Parima erasektori projekti SEB pensionivlogi „Elu pensionäri kingades“ puhul tõi þürii esile, et 20ndates, 30ndates ja 40ndates aastates inimestele pensioniteema kommunikeerimiseks ühendati oskuslikult sotsiaalmeedia, SEB omakanalite ja tavameedia võimalused. Sihtgruppide eripärasid arvestanud hästi läbimõeldud osalejate valik ning nende isiklike kogemuste tiraþeerimine.

Avaliku sektori kategooria võitja

Avaliku sektori võidutöö Sotsiaalministeeriumi kampaania „Papsiga kodus“ puhul suudeti ühiskonnas tekitada arutelu vanemapalga kontseptsiooni üle ning oma väikelastega koju jäänud isade isiklike näidete ja kogemuste baasil hajutada ühiskondlikke eelarvamusi ja hirme.  Esiletõstmist väärib ka kampaania elluviijate poolt enne kampaaniat tehtud sihtrühma küsitlemine, millest pahatihti loobutakse, kuid selle projekt võitis sihtrühma testimisest märkimisväärselt.

Eriauhinnad

Lisaks anti välja kolm eriauhinda.

Aasta suurprojekti auhinna pälvis Riigikantselei Eesti EL Nõukogu eesistumise kommunikatsiooniprojekt, mis on toonud riigiasutuste meediasuhtluse uuele tasemele.

Sisekommunikatsiooni auhinna pälvis Omniva #sotsiaalmeediasiseveebiks kampaania, millega rahvusvaheline ja mitmes vahetuses töötava personaliga postiettevõte viis oma sisekommunikatsiooni sotsiaalmeediasse, innustades töötajaid oma tööst postitama ning osalema ettevõtte reaalse maine kujundamises.

Tele2 projekti klikimagnet-uudiste kasutamine PR-is puhul saab esile tuua julget ja läbimõeldud eristumist korporatiivkommunikatsiooni tavapraktikatest, mis on äärmiselt konkurentsitihedas telekomivaldkonnas ettevõttele toonud konkurentidest parema nähtavuse.

Suhtekorralduse auhinna konkurssi korraldab Eesti Suhtekorraldajate Liit alates 2000. aastast. Konkursi eesmärk on tunnustada Eesti suhtekorralduse parimaid ning edendada Eesti suhtekorraldusvaldkonda.

Suhtekorralduse Auhind 2017 konkursile esitati 21 tööd. Neid hindas þürii koosseisus Aive Hiiepuu, Aleksandra Moorast, Aune Past, Margus Mets, Krista Must, Lauri Linnamäe, Annela Laaneots, Ivo Kallasmaa, Hando Sinisalu ja Katri Link.

Eesti Suhtekorraldajate Liit on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi. Liitu kuulub 100 suhtekorraldaja avalikust sektorist, äriettevõtetest, mittetulundusorganisatsioonidest kui ka suhtekorraldusfirmadest. Liit korraldab erialavaldkonna sisest infovahetust ja üritusi ning aitab kaasa eriala populariseerimisele ja professionaalsuse tõstmisele. Eriala parimate tunnustamiseks toimuvad EPRA eestvedamisel igal aastal suhtekorralduse auhinna konkursid ning aasta suhtekorraldaja valimised. Liit on rahvusvahelise erialaorganisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management ning Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu liige.

Hans Saarvelt (KPMS), Liina Liiv (Tele2)
Hans Saarvelt (KPMS), Liina Liiv (Tele2)
Suhtekorralduse Auhind 2017 auhinnakarikad
Suhtekorralduse Auhind 2017 auhinnakarikad
fotol Marko Reikop (õhtujuht), Jane Niit (Omniva), Aive Hiiepuu (zürii)
fotol Marko Reikop (õhtujuht), Jane Niit (Omniva), Aive Hiiepuu (zürii)
fotol Gea Otsa (TAI), Karin Volmer (Sotsiaalministeerium), Aive Hiiepuu (zürii)
fotol Gea Otsa (TAI), Karin Volmer (Sotsiaalministeerium), Aive Hiiepuu (zürii)
Urmet Seepter (SEB), Julia Piilmann (SEB), Aive Hiiepuu (zürii)
Urmet Seepter (SEB), Julia Piilmann (SEB), Aive Hiiepuu (zürii)
Marko Reikol (õhtujuht), Julia Piilmann (SEB), Karin Volmer (Sotsiaalministeerium)
Marko Reikol (õhtujuht), Julia Piilmann (SEB), Karin Volmer...
Livia Vosman (Eesti EL Nõukogu eesistumine)
Livia Vosman (Eesti EL Nõukogu eesistumine)

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

MUST MUNA OÜ otsib GOOGLE'I KONTOHALDURIT

Must Muna OÜ

14. detsember 2018

STOCKMANN AS otsib KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI

Stockmann AS

13. jaanuar 2019