Endine NO99 tegevjuht asub juhtima reklaamiagentuuri

Paul Aguraiuja
Paul Aguraiuja

WSI Online'i uus nimi on IMPACT 80/20 ja tegemist on nüüd digitegevustele spetsialiseerunud reklaamiagentuuriga. Ettevõtet veab alates tänasest Kristjan Raude asemel Teater NO99 endine tegevjuht Paul Aguraiuja.

Digiagentuur WSI Online tervitab oma meeskonnas värsket tegevjuhti ning muudab ka etevõtte identiteeti. Alates tänasest on agentuuri uueks nimeks IMPACT 80/20 ja vastseks juhiks Teater NO99 endine tegevjuht ja teleseriaali “Pank” produtsent Paul Aguraiuja.

Firma senise tegevjuhi ja juhatuse liikme Kristjan Raude sõnul on rebrändingu peamiseks põhjuseks plaan tiibu sirutada ja üle ookeani Ameerika Ühendriikide suunas kiigata.

WSI-võrgustikku kuulub ettevõte edasi.

Eesti turu osas ütles Raude aga järgmist: “Olime Eestis ajal, mil internetimaailm oli alles lapsekingades, üks esimesi digivaldkonna entusiaste ja eestvedajaid. Tänaseks oleme me suure digitaalse jalajälje maha jätnud. Arvan, et käes on õige aeg uusi kõrgusi proovida.Ei tohi lasta end mugavustsoonil ära tinistada.”

Ambitsioonikas eesmärk välisturge vallutada saab uue juhi väljakutseks. “Paul on väga võimekas juht ning tema senine kogemus teatri- ja filmimaailma rahvusvahelisel areenil räägib enda eest. Just Pauli juhtimisel kasvas Teater NO99 välismaine tegevusmaht ja tuntus kordades," lisas Raude.

"Kuna oleme tänasest digitegevustele spetsialiseerunud reklaamiagentuur, siis on meil uue juhi näol varnast võtta ka väga tugev loovpagas,” rääkis Raude.

Enda edasiste tegemiste kohta Raude veel midagi konkreetset avada ei soovinud, kuid kinnitas, et jääb endiselt firmaga seotuks.

Paul Aguraiuja sõnul võtab ta põnevusega vastu väljakutse siseneda Eestis juba edu saavutanud agentuuriga kordaläinult ka välisturgudele ning liita seni pigem digimaailma tippspetsialistidest koosneva meeskonnaga sama tugev loominguline pool.

IMPACT 80/20 sai Raude sõnul agentuuri uueks nimeks valitud nime taga oleva tähenduse tõttu. “Mõju on, kui seda oskuslikult kasutada, väga võimas relv. Keskendume oma tegemistes alati just neile 20 protsendile tegevustest, mis 80 protsenti tulemusi toovad,” ütles Raude.

Palun Aguraiujat näeb järgmisel nädalal Password 2018 laval LEGO ettekannet modereerimas!

WSI asutati Kanadas 1995. aastal (aastaid enne, kui Google, Yahoo või Facebooki areenile astusid), tänaseks on see kasvanud maailma suurimaks ja innovaatilisemaks digiagentuuride võrgustikuks. WSI rahvusvaheline võrgustik on esindatud rohkem kui 1000 kontoriga enam kui 80 riigis. Eesti on sellesse võrgustikku kuulunud alates 2008. aastast.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

ENESEKINDLUSVABRIK OÜ otsib TURUNDUSPROFFI

Enesekindlusvabrik OÜ

04. oktoober 2018