Reisikirjad Soomest 20: Lidlis saab soodustust Solarise kaardiga!

Lidli poeketi kauplustes Soomes saab 10% soodustuse, kui näitad ette ükskõik millise poe sooduskaardi. Kampaania toimub 12.-18. märtsini ja soodustust saab üle 25 eurose ostu puhul.

Lidli kampaania rõõmustab kliente ja mängib konkurentidega, sest Lidlil endal ei ole oma sooduskaardi või boonuskaardi süsteemi. Nii võib nüüd tulla Lidlisse soodustust nõutama ükskõik millise muu kaupluse sooduskaardiga, kas või Säästu- või Partnerkaardiga.

Kliendid ongi olnud nutikad ja otsustanud proovida soodustust saada väga erinevate kaartidega: raamatukogu-, kaardimängu- ja  jõulupostkaartidega. Ja kõik nad on oma 10% soodustuse kätte saanud. Lidli enda sõnul on tuldud soodustust nõutama ka parkimiskaartide, Pokemoni ja ka kasepuust käsitsi valmistatud Visakortti kaardiga.

Kõige rohkem on Lidli kassapidajaid rõõmustanud aga pisemate poekülaliste isevalmistatud sooduskaardid. Vaata veel pilte #lidlsuomi tagi alt.

Lidl Soome kommertsdirektor Timo Hansio ütles pressiteates, et kampaania esimene päev tõi Lidlile ühe ajaloo suurima käibega esmaspäeva.

Autor: Georgi Viies

Reisikirja autor Georgi Viies lahkus mullu suvel Eestist ja kolis kolmeks aastaks perega Helsingisse elama. Georgi on töötanud Eestis nii Mainori, Solaris Keskuse, TV3 kui G4S-i turundusjuhina. Samuti tegeleb Georgi lasteraamatute kirjutamisega.

 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OCCO otsib säravat ja aktiivset TURUNDAJAT

SV Trading OÜ

05. oktoober 2018

ENESEKINDLUSVABRIK OÜ otsib TURUNDUSPROFFI

Enesekindlusvabrik OÜ

04. oktoober 2018