Omniva reklaamteenuseid asus juhtima Piret Jõhvik

Piret Jõhvik
Piret Jõhvik

8.märtsist 2018 asus Omniva reklaamteenuseid juhtima pikaajalise õigusalase kogemusega Piret Jõhvik.

Milline on Sinu tööalane taust?

Vaadates tagasi oma senisele tööelule, olen pea 20 aastat töötanud juristina, andnud õigusnõu erinevatele ettevõtetele, analüüsinud kohtuotsuseid ja-määruseid (sh ka ise neid ettevalmistanud).

Tegelenud koolitamisega ja erinevate projektide elluviimisega. Viimased aastad juhtisin If-is varakahjude meeskonda. Parendasin kahjukäsitlejate kompetentsi ja kahjukäsitluse protsesse -  ikka selleks, et saavutada klientide kõrgem rahulolu ja lojaalsus. Aitasin oma meeskonnal edu saavutada, et nad ettevõttes areneksid, õpiksid ja tunneksid end tööd tehes õnnelikuna.

Miks just Omniva?

Soovisin vaheldust ja vahetada tegevusvaldkonda. Olen üks neist inimestest, kes otsustas teha karjääris muudatuse ja vaatamata vanematelt lapsepõlves kaasa saadud õpetussõnadele: “Ära hüppa vette tundmatus kohas!“ otsustasin siiski hüpata. Omnivas on võimalus kaasa rääkida kliendi vajaduste kaardistamisel ja kliendi teekonna arendamisel. Teisalt saan jagada oma kogemusi, et luua Ominva poolt pakutavale teenusele sisu, mis tekitab klientides usaldust ja mõistmist, aidates kaasa teenuse tegelikku väärtuse mõistmisele.

Millisena näed enda rolli Omnivas?

Eelkõige kaasteelise ja mõjutajana, projektide eestvedaja ja elluviijana. Väikestest tegudest saavad suured.

Mida pead oma töös oluliseks?

Tark mees R. S. Sharma on pannud kirja järgmised read: I’m being one of those rare and special human beings, who use the fullness of their talents to do their very best.

Teed Passwordil ettekande koos Divisioni loovjuhi Heiki Urblaga, millest seal juttu tuleb?

Näeme, et reklaamposti abil tehakse üsna vähe eristuvaid reklaame kuigi võimalusi selleks on palju ja seetõttu on meie eesmärk, et igaüks saaks ettekandest kaasa vähemalt ühe hea loovidee. Kindlasti kaasame ka kuulajaid, aga mis moodi täpsemalt, sellele nägemiseks tuleb ise kohale tulla.

www.password.ee 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OCCO otsib säravat ja aktiivset TURUNDAJAT

SV Trading OÜ

05. oktoober 2018