Stigo turundust juhib Maarja-Liis Merimetsa

Maarja-Liis Merimetsa
Maarja-Liis Merimetsa

Selle aasta märtsist juhib Stigo turundust mitmekülgse rahvusvahelise turunduskogemusega Maarja-Liis Merimetsa. Eelnevalt on Maarja-Liis töötanud sotsiaal- ja digitaalmeedia spetsialistina meediaagentuuris MediaCom, teinud digitaalturundust Ameerika Ühendriikides asuvas tehnoloogiastartupis Sense ning juhtinud erinevaid tootegruppe Valio Eesti AS-s tooterühma- ja brändijuhina.

„Stigo ja Stigo tiim jäid kohe silma oma lennukate ideede, ägeda tiimi ning täiesti unikaalse toote poolest, mille turundamine on tõeliselt põnev väljakutse ja võimalus" räägib Maarja-Liis.

Stigo toodab ning müüb Eestis disainitud ja väljatöötatud lahti- ja kokkukäivaid elektrirollereid. Stigo plaan on raputada terve maailma last mile transpordiäri. Tänaseks on firmal edasimüüjaid 25 eri riigis ning müüdud on üle 4 000 rolleri. Plaanis on laieneda üha enamatele välisturgudele. 

“Eestis asuva tiimi tegevused on peamiselt sihitud USA ning Euroopa turgudele, kus minu ülesandeks on tutvustada Stigo uuenduslikku lahendust massidele – meid ootab 327 miljonit ameeriklast, kes täna veel ei tea, kui hullusti neil Stigo rollereid vaja on. Ma siis lähen ja ütlen neile seda,” selgitab Maarja-Liis.

Eesti ühe tunnustatuima tootedisaineri Matti Õunapuu poolt loodud Stigo elektrirolleri missiooniks on lahendada nende linnainimeste liikumismured, kelle jaoks on olulised elektrirolleri kergus, selle kiiresti lahti- ja kokku pakkimine ning siseruumidesse kaasavõtmise võimalus. Stigo OÜ peakontor Eestis tegutseb e-rolleri disaini, arenduse ja turundusega ning Hiina ühisettevõte vastutab tootmise ning ning Hiina siseturu müügi eest. Aastate jooksul on Stigo pälvinud mitmeid erinevaid kõrgelt hinnatud disainiauhindu üle maailma.

 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

DANSKE BANK GROUP otsib KOMMUNIKATSIOONIJUHTI Eesti filiaalis

Danske Bank AS Eesti filiaal

20. jaanuar 2019

HAVAS ESTONIA otsib LOOVKIRJUTAJAT

Havas Estonia

20. jaanuar 2019