Kuldmunale võib sel aastal töid esitada ka ainult eestikeelsena

Tegemist on erandiga, kuna seekord juhivad Kuldmuna þüriidsid välismaiste esimeeste asemel meie oma reklaamidinosaurused.

Isegi kui kõik agentuurid seda täna veel ühtemoodi ei taju, on meie kõigi suurimaks ühiseks huviks rahvusvaheliselt mõistetava portfoolio tekkimine. Ehk siis ingliskeelsed tööd, millega saada välismaist tähelepanu ja tunnustust. Paremal juhul ka tellimusi. 

Aastaks 2050 on meid, eestimaalasi, alla miljoni. Samas tegijate ja turuosaliste arv aina kasvab. Teadmine, et kõik saavad tulevikus endale suurema krundi, ei vii meid eriti edasi. Seetõttu suur tunnustus neile, kes on tänaseks juba oma esitatavate tööde tõlgetesse investeerinud - te aitate meid järgi näiteks Rootsile, kus agentuurid on kõvad eksportijad.

Seda huvi, või õigemini öeldes hädavajadust, oleme kerge hambakrigina saatel valmis kaitsma ka edaspidi, et sektor õiges suunas areneks.

Samas on 2018 erandlik aasta. Kuldmuna saab 20 ja þüriide tööd juhivad seekord tavapäraste välismaiste esimeeste asemel meie oma reklaamidinosaurused. Seetõttu on võimalik teha erandit ka juhendi osas, oodates konkureerima ka täiesti eestikeelsena esitatud töid. Ka Eesti100 kontekstis tundub aus, et laseme oma keelel ja selle meisterlikel kasutajatel veidi rohkem särada.

Mõnusat emakeelset esitamist ja ootusärevust!

ETKAL
Kuldmuna toimkond

www.kuldmuna.ee 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

HAVAS ESTONIA otsib LOOVKIRJUTAJAT

Havas Estonia

20. jaanuar 2019

DANSKE BANK GROUP otsib KOMMUNIKATSIOONIJUHTI Eesti filiaalis

Danske Bank AS Eesti filiaal

20. jaanuar 2019