Algas kandideerimine Suhtekorralduse Auhinnale

Suhtekorraldustegu auhindamine Passwordil
Suhtekorraldustegu auhindamine Passwordil

EPRA kuulutas välja Suhtekorralduse Auhind 2017 konkursi, et tunnustada eelmise aasta Eesti suhtekorralduse parimaid projekte ja kampaaniaid. Konkursi tähtaeg on 22. veebruar. Võitjad selguvad Passwordi galaõhtul 28. märtsil.

Parimate tööde esitlus toimub 13. märtsil kell 16–19 Hotell Palace Mühlbergi saalis. 

"Möödunud aasta oli kirev ja täis ootamatusi, millest paljud olid seotud kommunikatsiooniga. Meie eriala on muutunud ja jätkuvas muutumises, edukad saavad olla vaid need tegijad, kes sellega kaasa liiguvad," ütles EPRA president Aive Hiiepuu.

Eesti Suhtekorraldajate Liidu eesmärk konkurssi korraldades on leida üles parimad, analüüsida nende töid ja pakkuda seeläbi tunnustust tegijatele ja unikaalset õppematerjali kolleegidele ning tudengitele.

Konkurssi on korraldatud millenniumivahetusest peale. Kõige esimese konkursi aastal 2000 võitis Eesti Geenivaramu projekt. Mullu tuli võitjaks Tallinna peatänava projekt, kus kommunikatsioonijuhtimine oli arhitektuurikonkursi korraldamisse kaasatud alates esimestest ettevalmistustest ning tulemuseks oli avalikkuse toetus, inspiratsioonipuhang ja nõudlus kaasaegsete linnaruumilahenduste järele.

Suhtekorralduse Auhind 2017 konkursi töid hindab žürii koosseisus Aive Hiiepuu, Aleksandra Moorast, Aune Past, Margus Mets, Krista Must, Lauri Linnamäe, Annela Laaneots, Ivo Kallasmaa, Hando Sinisalu ja Katri Link.

Tööde hindamise kriteeriumid on eesmärgikeskne tulemuslikkus, leidlikkust, lahenduste uudsus Eestis ja mõju Eesti suhtekorralduspraktikale ning vastavus suhtekorralduse headele tavadele.

Konkursi tähtaeg on 22. veebruar 2018. Loe lähemalt Suhtekorralduse Auhind 2017 statuudist.

Võitjad selguvad Passwordi galaõhtul 28. märtsil Nordea Kontserdimajas.

Eesti Suhtekorraldajate Liit (EPRA) on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi. Liitu kuulub 100 suhtekorraldaja avalikust sektorist, äriettevõtetest, mittetulundusorganisatsioonidest kui ka suhtekorraldusfirmadest. EPRA korraldab erialavaldkonna sisest infovahetust ja üritusi ning aitab kaasa eriala populariseerimisele ja professionaalsuse tõstmisele. Eriala parimate tunnustamiseks toimuvad EPRA eestvedamisel igal aastal suhtekorralduse auhinna konkursid ning aasta suhtekorraldaja valimised. EPRA on rahvusvahelise erialaorganisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management ning Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu liige.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

RICKMAN TRADE OÜ is looking for a JURA PRODUCT MANAGER

Rickman Trade OÜ

26. oktoober 2018