Olerexi uus turundusjuht on Leitti Mändmets

Leitti Mändmets
Leitti Mändmets

Seni Eesti Energia turundust juhtinud Leitti Mändmets on selle aasta algusest ametis Olerexi turundusjuhina.

"Olerex on viimastel aastatel läbi teinud suure ja kiire kasvu, olles tänaseks oma ligi 100 tankla ja pea kaheksasaja töötajaga suurim kütuste jaemüüja Eesti turul. Arvestades aga, et ammu on möödas aeg, kui bensiinijaamas ainult kütust tangiti ja kohvi osteti, vaid soovi korral on täna võimalik kõik kolm toidukorda päevas täiesti tervislikult süüa tanklas, siis konkurents on kütuseturust oluliselt laiem ja võimalusterohkem. Kvaliteetne kütus, hea teenindus, parim kaasaostetav kohv ning kvaliteetne toit on tanklamaailma nö hügieen. Järjest enam loeb klientidele bränd, sellega seotud emotsioonid ja muud lisaväärtused, mida suudetakse pakkuda," ütles Olerexi vastne turundusjuht Leitti Mändmets.

"Näen selles kõiges palju huvitavaid väljakutseid, kus ennast ja oma kogutud teadmisi ja oskusi proovile panna, sh tugeva tööandjabrändi kasvatamine, kes väärtustab oma kliente, töötajaid ja hindab kodumaiseid väärtusi," lisas ta.

Vahetult enne Olerexi tööle asumist töötas Leitti Mändmets üle nelja aasta Eesti Energia kontserni turundusjuhina, kus tema vastutada olid Eesti Energia, Enefiti ja Elektrilevi brändide strateegiline arendamine ja turundus nii Eestis kui välisturgudel, sh ka tööandjabrändi arendamine ning toetustegevuste strateegia.

"Suurimaks saavutusteks pean Eesti Energia kui elektrimüüja kuvandi muutmist lihtsalt elektrimüüjast rahvuslikuks energeetikaettevõtteks, mis on Eesti majanduse mootoriks ja üheks suurimaks tööandjaks. Hea meel on tõdeda, et kuvandimuutuse kinnituseks on Eesti Energia bränd aasta-aastalt aina tugevamaks muutunud ja 2017. aasta lõpus suurettevõtete tuntuse- ja maineuuringu tulemustes oli Eesti Energia maineindeksi pingereas tõusnud juba neljandale kohale. Lisaks hinnatakse Eesti Energiat mitmetes töövõtjate eelistusi näitavates uuringutes kõrgete kohtadega, kinnitades, et tegemist on väga hea ja atraktiivse tööandjaga," kommenteeris Leitti oma saavutusi Eesti Energias.

Varasemalt on ta töötanud ka 3 aastat EASis turundus- ja kommunikatsiooniüksuse direktorina, 2 aastat samas asutuses Eesti (Welcome to Estonia) brändijuhina, 8 aastat EMTs brändijuhina. Alustas ta oma karjääri turunduses kunagi Coca-Cola Jookides turunduskoordinaatorina.

Leitti on lõpetanud Tallinna Majanduskoolis rahanduse ja krediidi eriala ning saanud EBSist magistrikraadi rahvusvahelises ärijuhtimises. Lisaks on ta täiendanud ennast  Tartu Ülikoolis meedia ja kommunikatsiooni valdkonnas.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib TURUNDUSE SPETSIALISTI

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

31. jaanuar 2019

DANSKE BANK GROUP otsib KOMMUNIKATSIOONIJUHTI Eesti filiaalis

Danske Bank AS Eesti filiaal

20. jaanuar 2019

HAVAS ESTONIA otsib LOOVKIRJUTAJAT

Havas Estonia

20. jaanuar 2019