“Keep Calm and Riesen” tõi Münchhausenile German Design Award 2018 auhinna

Eesti produktsioonifirma Münchhausen tootmisprojekt pälvis maineka German Design Award 2018 auhinna.

Eelmise aasta novembris tootis Münchhausen koostöös Saksa produktsioonifirmaga Markenfilm Eestis Storck Riesen brändi telereklaami “Keep Calm and Riesen”.

„Tähelepanuväärseks teeb antud tootmise see, et kui enamasti usaldatakse Eestis tegutsevatele produktsiooniettevõtetele välistootmiste puhul vaid tootmisteenuse tehniline pool, siis antud juhul sai Münchhausen pakkuda täisteenust,“ kommenteeris Münchhauseni produtsent Nikolai Mihailišin. Kogu telereklaami loovlahendus ning kunstiline teostus tuli režissöör Arun Tamme juhtimisel samuti Eesti tegijatelt, operaatoriks Mart Ratassepp, kunstnikuks Triin Valvas ja produtsendiks Nikolai Mihailišin.

„Selline usaldus on välistootmisprojektide puhul täna veel Eestis erandlik, kuid ennast aina enam õigustamas,“ lisas Mihailišin. „Selle märgiks on kindlasti ka rahvusvaheline tunnustus, mille “Keep Calm and Riesen” klipp pälvis, võites German Design Award tiitli kategooriates Excellent Communication Design ja Integrated Campaigns and Advertising.“

German Design Award on üks Euroopa olulisemaid ja vanemaid auhindu, mis tegutseb German Design Councili vastutusalas juba üle 60 aasta. Selle läbivaks põhimõtteks ja juhtideeks on populariseerida loovtööstuse ja disaini panust ettevõtlusse ning kasvatada Saksamaa kui juhtriigi osa selles. 

Režissöör Arun Tamme esindab tänaseks rahvusvaheliselt Fröhlich Management ja operaator Mart Ratassepp on esindatud Aylene Gardiner Agency poolt.

Vaata ka: www.german-design-award.com/die-gewinner/galerie/detail/17162-keep-calm-and-riesen.html

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OKO RESTORANID OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

OKO Restoranid OÜ

01. november 2018