Alkoholi- ja lihatootjatel on pea võimatu täna reklaamifestivalidel Grand Prix'd võita

Indrek Viiderfeld
Indrek Viiderfeld

Äripäeva Raadio hommikuprogrammis oli täna Hando Sinisalul külas Tabasco juht Indrek Viiderfeld, kes pajatas oma ADC*Europe reklaamikonkursi žüriitöö kogemusest.

Laupäeval, 11. novembril jagati Barcelonas auhindu konkursi ADC*Europe võitjatele. Žürii töös osales ka Eesti loovagentuuri Tabasco juht Indrek Viiderfeld.

"8-st ADC*Europe Grand Prix kandidaadist olid 6 sotsiaalkampaaniad ja 6 olid Saksamaalt. Seega Saksamaa juhib Euroopa loovtööstust," rääkis Viiderfeld.

Ühiskondlikud suundumused jõuavad ka reklaamifestivalide žüriidesse. Seksism ja rassisim on out, võrdõiguslikkus, taimetoitlus, tervislikkus ja maailma parandamine on in.

"Hetkel on trendiks kaubamärgi sidumine heategevuse ja pehmete väärtustega. Alkoholi- ja lihatootjatel on pea võimatu täna reklaamifestivalidel Grand Prix'd võita. Kui kunagi võitsidki peamiselt alkoholireklaamid konkurssidel auhindu, siis nüüd jõuavad nad vaevalt shortlisti," lisas Viiderfeld.

Kuula intervjuud:

ADC*Europe Grand Prix võitis rinnavähi ennetususkampaania "Check it before it's removed: Naked breasts on Facebook against Breast Cancer":

 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OKO RESTORANID OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

OKO Restoranid OÜ

01. november 2018