Alkoholi- ja lihatootjatel on pea võimatu täna reklaamifestivalidel Grand Prix'd võita

Indrek Viiderfeld
Indrek Viiderfeld

Äripäeva Raadio hommikuprogrammis oli täna Hando Sinisalul külas Tabasco juht Indrek Viiderfeld, kes pajatas oma ADC*Europe reklaamikonkursi þüriitöö kogemusest.

Laupäeval, 11. novembril jagati Barcelonas auhindu konkursi ADC*Europe võitjatele. Þürii töös osales ka Eesti loovagentuuri Tabasco juht Indrek Viiderfeld.

"8-st ADC*Europe Grand Prix kandidaadist olid 6 sotsiaalkampaaniad ja 6 olid Saksamaalt. Seega Saksamaa juhib Euroopa loovtööstust," rääkis Viiderfeld.

Ühiskondlikud suundumused jõuavad ka reklaamifestivalide þüriidesse. Seksism ja rassisim on out, võrdõiguslikkus, taimetoitlus, tervislikkus ja maailma parandamine on in.

"Hetkel on trendiks kaubamärgi sidumine heategevuse ja pehmete väärtustega. Alkoholi- ja lihatootjatel on pea võimatu täna reklaamifestivalidel Grand Prix'd võita. Kui kunagi võitsidki peamiselt alkoholireklaamid konkurssidel auhindu, siis nüüd jõuavad nad vaevalt shortlisti," lisas Viiderfeld.

Kuula intervjuud:

ADC*Europe Grand Prix võitis rinnavähi ennetususkampaania "Check it before it's removed: Naked breasts on Facebook against Breast Cancer":

 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Martem otsib TURUNDUS- JA ARENDUSJUHTI

Finesta Baltic OÜ

26. veebruar 2018

Telia Eesti otsib KÕNEKAARTIDE MÜÜGISPETSIALISTI

Telia Eesti AS

18. veebruar 2018

Liviko otsib ÜRITUSTURUNDUSE SPETSIALISTI

Liviko AS

21. veebruar 2018