Digitegu 2017 Google’i reklaami võitja: PZU Kindlustus - Google AdWordsi kampaaniate uuesti ülesehitamine ja optimeerimine

PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, turuliider Baltikumis. Viimasel ajal on nad üha rohkem hakanud kindlustustoodete ja –teenuste turundamisel kasutama digiturunduskanaleid, mille kaudu saab mõõta efektiivselt erinevate kanalite tulemuslikkust.

Kampaania eesmärk oli parandada varasemad Google AdWordsi kampaaniad, üles seada uued kampaaniad, mis toimiksid kuluefektiivsemalt ja suuremal skaalal.

Eelkõige oli eesmärgiks müügitehingute kasvatamine ja ettevõtte turuosa suurendamine. Samuti oli vaja saavutada andmete selgus, et mõõta Google AdWordsi tulemusi paremini.
Koostöö kolme esimese kuu jooksul kasvas müügitehingute arv Google AdWords kanalist 225% ja Cost Per Conversion langes 62%.

Tulemuste saavutamiseks ehitati üles ülitäpsed AdWordsi kampaaniad, mille puhul pandi eraldirõhku ka mobiilikasutajatele.

PZU Kindlustuse turundusjuht Triin Piibor kommenteeris: “Vaatamata võrdlemisi lühikesele ajale, mis oleme Holiniga koostööd teinud, oleme antud valdkonnas astunud edasi väga pikad ja kiired sammud. Tegemist on oma ala professionaalidega, kes aitavad kliendil mõista AdWordsi tegelikku olemust ja muuta selle kasutamine efektiivsemaks.”

Agentuur: Holini

 

Digitegu tunnustab eelkõige digitaalturunduse tulemuslikkust – sest digiturunduses on kõik mõõdetav. Digitegu konkursi korraldajaks on 5. aastat järjest Best Marketing. Best Internetil pärjatakse Eesti digivaldkonna parimaid juba alates aastast 2009, mil Best Marketing korraldas esimest korda koos ADC*Estoniaga Eesti Internetiauhind nimelist konkurssi.

Konkurssi korraldab Best Marketing (Äripäev AS).

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Riigi Kinnisvara otsib MÜÜGIJUHTI

Riigi Kinnisvara AS

28. jaanuar 2018

Tartu Ülikool otsib TURUNDUSJUHTI

Tartu Ülikool

26. jaanuar 2018