Stuudio Binaar lõi turundajatele sihtgruppide suuruse kalkulaatori

Reklaamitehnoloogia firma Stuudio Binaar lõi turundajatele tasuta kasutamiseks kalkulaatori, mis võimaldab vanuse, soo, rahvuse ja elukoha lõikes leida konkreetse sihtgrupi suuruse.

Kalkulaator põhineb Statistikaameti Eesti elanike 2017.a andmetel ja on kõigile huvilistele kättesaadav veebiaadressil binaar.ee/dashboards.

Stuudio Binaari andmete visualiseerimise suuna juhi Raigo Piibari sõnul tekkis kalkulaatori idee enda praktilistest vajadustest reklaamisegmentide koostamisel. Vähendamaks päringutele kuluvat aega, loodi vastav tööriist. "Kasutame seda platvormi peamiselt klientide meediapanuste, reklaamiilmumiste ja müügitulemuste visualiseerimiseks ja analüüsiks. Kuna tegu on avalike andmetega, otsustasime kalkulaatori teha kõigile kättesaadavaks,” ütles Piibar.

"Usume, et see on turundusega tegelejatele piisavalt lihtne ja mugav töövahend. Kalkulaator aitab näiteks teadvustada, et Mustamäe on elanike arvult suurem kui Narva, Nõmme ning Pärnu on sarnase suurusega või leida, et näiteks Viljandis elab 345 äsjatoimunud KOV valimistel valimisõigust omanud 16 ja 17-aastast noort,” lisas Piibar.

Stuudio Binaar tõi mõne kuu eest esimesena Eesti turule kasutajate veebikäitumisel põhinevad reklaamisegmendid, mis võimaldavad veebikeskondade üleselt bännerite täpsemat sihtimist ja seeläbi kulude kokkuhoidu.

Stuudio Binaar on 2017. aasta alguses loodud reklaamitehnoloogia ettevõte, mille asutajateks on pikaajalise reklaami-, meedia- ning tehnoloogiavaldkonna kogemusega partnerid Priit Kuuseorg, Raigo Piibar, Tanel Voorel ja Allan Sombri.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OKO RESTORANID OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

OKO Restoranid OÜ

01. november 2018

RICKMAN TRADE OÜ is looking for a JURA PRODUCT MANAGER

Rickman Trade OÜ

26. oktoober 2018