Idea360: eestlased eelistavad praktilisi konverentse

Teisel ja kolmandal novembril toimuva iga-aastase digiturunduse konverentsi Best Internet eel on turundussaate Idea360 külaliseks Hando Sinisalu. Konverentside pikaajalise produtsendina räägib Hando nii Best Interneti ajaloost kui ka siinsete konverentside eripäradest. Vestlust juhib Idea digitaalse innovatsiooni juht Joao Rei.

Kuula saadet siin: Idea360 (intervjuu on inglise keeles)

Webinaride tulekuga ennustati kümmekond aastat tagasi, et nö. päriskonverentside aeg on läbi saamas. Reaalsus on aga midagi muud. Selle asemel näeme aina uusi konverentse ning meiegi piirkonnas on mitmeid suuri rahvusvahelisi konverentse, mis toovad kohale tuhandeid inimesi. Vaatamata Helsingis toimuvale Nordic Business Forumile või Vilniuses toimuvale Loginile on ka Eesti konverentsid publikust pungil.

Hando on veendunud, et Eesti konverentside tase on kõrge ja võrreldes näiteks lõunanaabritega on eestlased ka rohkem “konverentsiusku”. Siinseid konverentse iseloomustab tema sõnul praktiline suunitlus, mistõttu pakub ka näiteks Best Internet võimalust kuulata enam kui 50 esineja näpunäiteid, kuidas teha digiturundust parimal võimalikul moel, olgu huvipakkuvaks valdkonnaks sotsiaalmeedia, otsimootori või emaili turundus, bännerreklaam ja erilandused või sisuturundus – Best Internet katab neid kõiki.

NB! Idea360-l on rõõm anda ühele õnnelikule saatekuulajale võimalus võita pilet Best Internet konverentsile. Loosimises osalemiseks ei tule teha midagi muud, kui täita Idea360 tagasisideuuring. Ühe õnneliku võitja loosime välja 31 oktoobril. Kõik need, kes küsitluse juba täitnud, osalevad loosis automaatselt.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DEKOOR otsib TURUNDAJAT - DISAINERIT

Dekoor

17. oktoober 2018

RICKMAN TRADE OÜ is looking for a JURA PRODUCT MANAGER

Rickman Trade OÜ

26. oktoober 2018

OKO RESTORANID OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

OKO Restoranid OÜ

01. november 2018