Jazzkaar avaldas kevadise festivali kujunduse

Jazzkaar 2018 kujunduse keskme moodustab „JAZZ“-märk, mis on tuletatud laialipuistatud logo detailidest. Üldpilti elavdab kunstnik Helmi Arraku poolt loodud loodusest ja muusikast inspireeritud muster.

Festival usub, et Jazzkaare logo on tänaseks piisavalt tuntud ning eristuv — seega võib julgemalt mängida logo detailidega. Kujundustes kasutatakse kunstnik Helmi Arraku spetsiaalselt Jazzkaarele loodud mustrit, kust võib leida taimi, lilleõisi, lehti, marju ja linde. Aastal 2018 on kevadise Jazzkaare värvid värskusest õhkuvad — fookuses on laimiroheline ja iiriselilla. Tervikvisuaali on loonud festivali pikaaegne partner PUTKA.

20.-29. aprillini toimuv festival JAZZKAAR 2018 leiab aset Telliskivi Loomelinnakus asuva Vaba Lava kompleksis ja Punases Majas. Kevadise suurima jazzipeo esimene väljakuulutatud artistid on laulja-helilooja Laura Mvula Suurbritanniast. Kevadise festivali avab 20. aprillil 2018 Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks pühendatud žanriteülene suurteos “Saja lugu”. Jazzkaar 2018 kogu programm avalikustatakse veebruaris 2018. www.jazzkaar.ee

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

ENESEKINDLUSVABRIK OÜ otsib TURUNDUSPROFFI

Enesekindlusvabrik OÜ

04. oktoober 2018

OCCO otsib säravat ja aktiivset TURUNDAJAT

SV Trading OÜ

05. oktoober 2018