Äripäeva raadio: Miks Eesti firmadel naaberriigi Soome turule nii raske siseneda on?

Best Marketing Internationali juht Hando Sinisalu vestleb Äripäeva raadios kommunikatsiooniekspert Peep Ehasaluga Soomes turundamise teemal. Intervjuu oli eetris 29. septembril 2017.

Alates 4. septembrist hakkas tööle Äripäeva raadiojaam, mida kuuleb Tallinnas ja Harjumaal sagedusel 92,4 MHz. Raadio projekti veab Trio LSL Raadiogrupi kunagine juht Priit Jõgi.

Pikemalt sel teemal 18. oktoobril 2017 toimuval seminaril "Kuidas turundada Soomes?".

Aastaid Trio LSL Raadiogrupis töötanud Priit Jõgi ütles, et raadiojaama tehakse Äripäeva sihtrühmale ja koos nendega. "Plaanis on teha korralikku ettevõtlikule inimesele suunatud raadiojaama, tuumaka ja asjaliku sisuga ning pakkuda teistsugust võimalust raadiokuulamise kogemuseks võrreldes praegu turul olevate jaamadega," selgitas ta.

Saatejuht Hando Sinisalu on turundusajakirjanik, konverentside produtsent ning Best Marketing Internationali asutaja ja juht. Ta on korraldanud üle 200 konverentsi enam kui 30 riigis üle maailma. Lisaks tegeleb ta pidevalt erinevate reklaami- ja turunduskonkursside monitoorimise ja parimate tööde analüüsimisega. Varasemalt on Hando töötanud Eesti Päevalehe juhatuse esimehena ja Tartu Raadio programmidirektorina.

www.aripaev.ee/raadio 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CITY KLIIMA OÜ otsib KÜTTESEADMETE MÜÜGIJUHTI

Finesta Baltic OÜ

24. august 2018