TTÜ uus turundusdirektor on Anne Muldme

Anne Muldme
Anne Muldme

Anne Muldme asus juhtima TTÜ turunduse ja kommunikatsiooni talitust.

Varasemalt töötas Anne Muldme Telia turundusdirektorina. Kokku 18 aastat Telias töötanud, seal 1999. aastal klienditeenindajana alustanud ja edasi turundusassistendist turunduse- ja brändiosakonna juhatajaks tõusnud Anne Muldme lahkus telekomiettevõttest tänavu maikuus.

"TTÜ turunduse ja kommunikatsiooni talitus on ca 10 liikmeline turundustiim, kelle kanda on kogu ülikooli turundustegevuse funktsioon. Juhitakse mainekujundust, ülikooli kommunikatsiooni nii sisse- kui väljapoole, seistakse hea tugevate sisseastumiskampaaniate eest, hoitakse silm peal ülikooli veebide arengul ning kõnetatakse erinevate tegevustega kõiki ülikoolile olulisi sihtgruppe ühiskonnas," rääkis Anne Muldme.

"TTÜ-d ootab sarnaselt Eesti Vabariigiga järgmisel aastal suur TTÜ100 juubeliaasta. Käimas on tervet ülikooli hõlmav Tal Tech Digital programm, mis aitab digitaliseerida ülikooli enda sisemisi protsesse, kuid panustab erinevate initsiatiividega ka IT-hariduse ning e-Eesti arengusse. Haridus kui valdkond on aga turundamiseks väga põnev väljakutse," lisas ta.

"Raske on leida inspireerivamat klienti kui seda on erinevas vanuses õpihimulised inimesed. Sama raske on ilmselt leida ka harivamat töökeskkonda kui seda on erinevate teaduskondade aktiivsed ja värvikad partnerid. Väga oluline TTÜ jaoks on koostöö ettevõtlussektoriga ning see toob kaasa erinevas mastaabis partnerprojekte," ütles Muldme.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused