Omniva uus sisekommuni­katsiooni juht on Jane Niit

Jane Niit
Jane Niit

Alates 21. augustist töötab Omniva sisekommunikatsiooni juhina Jane Niit.

Kus töötasid enne Omnivasse minekut ja mida oled õppinud?

Lühikest aega olin Eesti Ametiühingute Keskliidu kommunikatsioonijuht, ent pikemalt, umbes kolm aastat, tegelesin TTÜ Eesti Mereakadeemia turunduse ja kommunikatsiooni juhtimisega. Bakalaureusekraadi omandasin Inglismaal sotsioloogia erialal ning õpingute käigus olin ka vahetusüliõpilane Pekingi ülikoolis Hiinas. 2015. aastal lõpetasin Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe eriala. 
 
Miks valisid kommunikatsioonitöö valdkondadest just sisekommunikatsiooni?

Valisin sisekommunikatsiooni suuna, sest soovin varasemast enam keskenduda just organisatsiooni sisemiste protsesside ja tegevuste arendamisele. Organisatsioon kasvab ja areneb, ent ka laguneb seestpoolt väljapoole. Seda on vahel kerge unustada ning keskendutakse liialt välisele ning jäetakse tahaplaanile organisatsiooni kõige tähtsam ressurss – inimesed. Tõhus sisekommunikatsioon aitab kaasa inimeste rahulolu kasvamisele, kõrgemale motiveeritusele, meie-tunde juurutamisele, avatusele, lahenduste otsimisele ja paljule muule. Ja ainult nii saab organisatsioon ka väliselt kasvada. Ikka seest välja.

Millised on Sinu hobid?

Akusid laen metsas või mägedes matkates ning purjetades. Väga meeldib maailmas ringi kolada ning uusi paiku avastada, hetkel olen käinud 50+ riigis üle maailma. Ma ei armasta ühes kohas kaks korda käia ja nii see riikide arv on kasvanud. Oma peamiseks spordialaks võin nimetada tennist, mida olen mänginud viimased kakskümmend aastat. Samas sulgpall ja seinatennis reketimängudena sobivad ka väga hästi. Ja random fact of the day - vabal ajal olen Eesti ainukese tegevmerendusele keskendunud ajakirja Meremees peatoimetaja.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OKO RESTORANID OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

OKO Restoranid OÜ

01. november 2018

RICKMAN TRADE OÜ is looking for a JURA PRODUCT MANAGER

Rickman Trade OÜ

26. oktoober 2018