Homseni soodushinnaga: Berliini Turundus­konverents

Novembris viib Best Marketing Eesti turundajate delegatsiooni Berliini - Euroopa kõige coolimasse pealinna. Berliin on on tõeline loovuse-, kultuuri-, moe-, ðoppingu- ja tehnoloogiakeskus. Berliin on lihtsalt übercool: siin kohtuvad uus ja vana, Ida ja Lääs, Saksa konservatiivsus ja hipsterkultuur.

Berliini Turunduskonverents kestab kaks täispikka päeva (lisaks saabumise ja lahkumise päevad). Ühel päeval külastame huvitavaid Saksa ettevõtteid ja kohtume nende ettevõtete turundusinimestega. Teisel päeval toimub konverents paljude huvitavate Saksa esinejatega.

Eelmisel aastal alustasime traditsiooni korraldada üks turunduskonverents välismaal. Novembris 2016 toimunud Amsterdami Turunduskonverents läks väga hästi korda ja osalejate positiivne tagasiside innustas korraldajaid traditsiooni jätkama.

Miks osaleda Berliini turunduskonverentsil:

  • Hangid inspiratsiooni ja õpid Saksamaa parimatelt turundajatelt. Saadud kogemus aitab Sul paremini ka Eestis turundada;
  • Saad infot selle kohta, kuidas Saksamaal turundada. Mida silmas pidada ja millega arvestada kui tahad Saksa tarbijatele või ettevõttele müüa ja kommunikeerida;
  • Võimalus suhelda ja luua ärikontakte teiste konverentsil osalejatega. Seda aspekti tõstsid Amsterdami konverentsil osalejad eriti esile!

Tutvu kavaga ja pane ennast soodushinnaga hiljemalt 27. juunil kirja:

www.berliiniturunduskonverents.ee 

Hando Sinisalu
Berliini Turunduskonverentsi programmijuht
+372 502 8561
Skype: handosini
hando@best-marketing.com
Best Marketing / Äripäev AS

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Jälgi Bestmarketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tele2 otsib ERILAHENDUSTE PROJEKTIJUHTI

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

30. juuni 2017

RMK otsib KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI

Riigimetsa Majandamise Keskus

17. juuli 2017