Tule Eesti turundajatega Berliini Turundus­konverentsile!

Novembris viib Best Marketing Eesti turundajate delegatsiooni Berliini - Euroopa kõige coolimasse pealinna. Berliin on on tõeline loovuse-, kultuuri-, moe-, šoppingu- ja tehnoloogiakeskus. Berliin on lihtsalt übercool: siin kohtuvad uus ja vana, Ida ja Lääs, Saksa konservatiivsus ja hipsterkultuur.

Berliini Turunduskonverents kestab kaks täispikka päeva (lisaks saabumise ja lahkumise päevad). Ühel päeval külastame huvitavaid Saksa ettevõtteid ja kohtume nende ettevõtete turundusinimestega. Teisel päeval toimub konverents paljude huvitavate Saksa esinejatega.

Eelmisel aastal alustasime traditsiooni korraldada üks turunduskonverents välismaal. Novembris 2016 toimunud Amsterdami Turunduskonverents läks väga hästi korda ja osalejate positiivne tagasiside innustas korraldajaid traditsiooni jätkama.

Miks osaleda Berliini turunduskonverentsil:

  • Hangid inspiratsiooni ja õpid Saksamaa parimatelt turundajatelt. Saadud kogemus aitab Sul paremini ka Eestis turundada;
  • Saad infot selle kohta, kuidas Saksamaal turundada. Mida silmas pidada ja millega arvestada kui tahad Saksa tarbijatele või ettevõttele müüa ja kommunikeerida;
  • Võimalus suhelda ja luua ärikontakte teiste konverentsil osalejatega. Seda aspekti tõstsid Amsterdami konverentsil osalejad eriti esile!

Tutvu kavaga ja pane ennast juba täna kirja: www.berliiniturunduskonverents.ee 

Hando Sinisalu
Berliini Turunduskonverentsi programmijuht
+372 502 8561
Skype: handosini
hando@best-marketing.com
Best Marketing / Äripäev AS

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HAVAS ESTONIA otsib LOOVKIRJUTAJAT

Havas Estonia

20. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib TURUNDUSE SPETSIALISTI

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

31. jaanuar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019