Pesulõksuga Süüria keemiarünnaku vastu

Süüria keemiarünnakust pole möödunud nädalatki, aga juba on selle vastu loodud reklaamikampaania, mis kutsub üles poliitikuid Süüria valitsuse tegude vastu jõulisemalt reageerima.

Organisatsioon “The Syria Campaign” reageeris Süürias toimunud keemiarünnakule välkkiirelt: koostöös Londoni agentuuriga Armoury loodi kampaania, mis satiirilises võtmes kutsub poliitikuid (ja ka teisi inimesi) üles suhtuma Bashar al-Assadi tegevusse tõsiselt ning lõpetama selle režiimi suhtes igasugused positiivsed sõnavõtud.

Reklaamikampaania keskmeks on uus trendikas kantav seadeldis (mis pole muud kui tavaline pesulõks), et ükski poliitik sõjakuritegudest haisu ninna ei saaks või lihtsalt, et vältida teadlikult seda ebameeldivust. Inglise keeles on selle haisupeleti nimeks “Personal Embarrassment Guard” (PEG), mida maakeeli võiks mõista kui “Isiklik Piinlikkuse Vältija”. Irooniakastmega üleujutatud kampaania annab mõista, et tänu uuele “nasaaltehnoloogiale” saavad diplomaadid jätkata rahulikult selle inimvastase režiimiga koostööd ja läbirääkimisi.

Väljavõte PEG kodulehelt
Väljavõte PEG kodulehelt

 

Reklaamklipp:

Agentuur Armoury eesmärk oli luua heategevuskampaaniale omane filmiklipp, kus näitlejad jutustavad oma lugu täie tõsiduse ja pühendumisega, kuid huumori taustal hõljub väga tõsise teema vaim. Lavastaja Jack Laurance sõnul on neil tiimiga hea meel, et said rääkida kaasa nii moraalselt tähtsal teemal ning lahendada kogu ettevõtmise väga loomingulises võtmes.

Mida teeb organisatsioon “The Syria Campaign”? Nad räägivad avalikult Süürias toimuvast, nii positiivsest kui negatiivsest, ning nende lootuseks on, et Süüriast saaks ühel päeval rahulik demokraatlik riik .

Koduleht:
https://www.nosepeg.com/en

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018

OMNIVA otsib SOTSIAALMEEDIA JUHTI

Eesti Post AS

23. november 2018