Hakka SOS Lasteküla vabatahtlikuks ja Sa kingid lapsele uue kodu

Ole oma töökohas 1. - 5. maini SOS Lasteküla vabatahtlik, kogu annetusi ja Sa teed suure heateo - kingid lastele kodu, millest nad pole julgenud unistadagi.

Kohtla-Järvel ootab 24 last pikisilmi, et nad saaksid sel suvel kolida päris oma koju. SOS emad on neid juba ootamas, kuid veel vajavad põhjalikku remonti neli kodu, kuhu pered kolima peaksid. 

SOS Lasteküla otsib ettevõtetes vabatahtlikke, kes koguksid oma kolleegide hulgas annetusi Kohtla-Järve kodude remondiks.

Igale kolleegile, kes annetab rohkem kui 10 €, saad kinkida südamliku, positiivse ja elujaatava raamatu „Meie kõigi lapsed. SOS Lasteküla väikeste ja suurte lood“, kus räägivad oma isikliku loo laps, ema, psühholoog ja paljud teised, kelle lood on tihedalt põimunud lastekülla sattunud laste eludega.

Raamatu autorite Inge Pitsneri ja Ursula Zimmermanni sõnul oli raamatu kirjutamine ääretult sügav ja liigutav rännak. „See oli ilus avastus, kui palju jätkub inimestel armastust tegelikult täiesti võõrastele lastele,“ ütles Inge Pitsner.

SOS Lasteküla 20 tegevusaasta jooksul on kogunenud nii palju lugusid, mis võiksid puudutada kõiki, kellele läheb korda lapse käekäik, kes on jäetud juba varajases eas maailma ihuüksi. Raamat toob lugejale lähemale nende laste maailma ja aitab mõista, mida vajab vanemliku hooleta jäänud laps, et usaldada taas enda ümber olevaid inimesi ja elu.

Kokku ootab kinkimist 900 raamatut. Igalt vabatahtlikult oodatakse paarikümne raamatu kinkimist annetuse vastu.

SOS Lasteküla loodab, et juba juunis saab esimene SOS ema koos 6 lapsega uude koju kolida. Ühe kodu remont maksab keskmiselt 62 000 €. Teiste kodude remondiks korraldab Lasteküla teisi vahvaid aktsioone.

Annetusi saad koguda: sularahas annetuskasti, kodulehel www.sos-lastekyla.ee või annetustelefonil:

900 6670 – 25 €

900 6680 – 10 €

900 6690 – 5 €

Anna oma soovist kaasa lüüa teada hiljemalt 19. aprillil ning SOS Lasteküla toimetab annetuskasti ja raamatud Sinu kontorisse. Kõigi ettevõtete ja nende vabatahtlike nimed avaldatakse SOS Lasteküla kodulehel.

„Laste jaoks on kodu turvaline paik, kuhu saab tulla nii heas kui halvas. Meie juurde jõudnud lapsed on pikki aastaid elanud armastuse ja turvatunde defitsiidis ning vajavad hoolimist kordi rohkem kui tavalises peres kasvavad lapsed. Iga naeratav pilk, toetav sõna ja koosveedetud hetk aitavad lapsel taas maailma usaldada, julgeda oma tundeid välja näidata, kartmata kohata halvakspanu ja hakata uskuma sellesse, et tema unistused võivad ühel päeval teoks saada,“ ütleb SOS Lasteküla fundraisingu- ja kommunikatsiooniosakonna juht Kadi Sumberg.

Lisainfo:

Kadi Sumberg
SOS Lasteküla
Fundraisingu- ja kommunikatsiooniosakonna juht
Kadi.Sumberg@sos-lastekyla.ee 
+372 510 6501

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018