Tere uus turundusjuht on Katrin Tamm

Katrin Tamm
Katrin Tamm

Alates 30. märtsist 2017 töötab Tere AS turundusjuhina kogenud turundusspetsialist Katrin Tamm, kes asub juhtima kogu turundusmeeskonna tööd.

Katrin omab 10-aastast töökogemust turundusvaldkonnas ning on sealhulgas töötanud brändijuhina Premia Tallinna Külmhoone ASis.

Tere AS turundusjuhina plaanib Katrin Tere kaubamärgile ja tootevalikule veelgi hoogu juurde anda. Tema sõnul on turundus väga põnev valdkond, sest nüansse, millele tähelepanu pöörata on tohutult.

„Uus positsioon on mulle põnev väljakutse, " ütles Katrin. „Näen Tere toodetes tohutut potentsiaali. Tere on Eesti inimeste poolt armastatud ning väga laia tootevalikuga kaubamärk, mille turundamiseks peab toidutööstusvaldkonnas väga leidlik olema, et millegi uuega lagedale tulla. Toodete puhul on võrdselt olulised nii välimus kui ka sisu, aga ka lööv ja meeldejääv kommunikatsioon.“

Tere AS kaubamärk võeti kasutusele aastal 1997 ning see on laia tooteportfelliga müügi- ja tootmisettevõte, mis on tõusnud piimatöötlejast innovaatiliseks ettevõtteks. Tere AS peamisteks tegevusaladeks on toorpiima kokkuost, piimatoodete tootmine ja müük ning selle tootenimekirjas on kokku üle 150 kõrge kvaliteediga toote.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

RICKMAN TRADE OÜ is looking for a JURA PRODUCT MANAGER

Rickman Trade OÜ

26. oktoober 2018

OKO RESTORANID OÜ otsib MÜÜGIJUHTI

OKO Restoranid OÜ

01. november 2018