Äripäev rajas sisuturundus­agentuuri Bonnier2B

Jaanuaris alustas iseseisva äriüksusena tegevust Äripäeva meediakontserni kuuluv sisuturundusagentuur Bonnier2B, uue üksuse eesmärgiks on teenindada kvaliteetselt ja sisukalt kõiki neid ärikliente, kel on soov saada turult hästi kirjutatud tekste.

„Sisuturundus on kogu maailmas megatrend ning näitab Eestiski kasvutendentsi, seepärast otsustasimegi sellele turule siseneda,“ ütles Bonnier2B loovjuht Kirke Klemmer.

Kirke Klemmer
Kirke Klemmer

„Oleme suure huviga jälginud ja malli võtnud, kuidas selles valdkonnas tegutsevad maailma tuntuimad meediaorganisatsioonid, näiteks Bonnieri ettevõtete gruppi kuuluv sisuturundusagentuur Spoon tegutseb edukalt Rootsi, Soome ja Norra turgudel.“

Sisuturunduse üks peamisi vorme on ettevõtete lugude jutustamine. „Igal ettevõttel on oma lugu, edukamad on selle tänaseks üles leidnud ja turundusvankri ette rakendanud, teisi saame kogu kontseptsiooni loomisel aidata,“ lausus Bonnier2B strateegiajuht Villy Paimets. „Sisuturundus ei ole ju pelgalt üks särav artikkel, vaid strateegiline turundustegevus.“

Villy Paimets
Villy Paimets

Samuti hakkab Bonnier2B pakkuma sisuturundusalaseid töötube ja koolitusi. „Viimaste kuude jooksul on selgunud, et sisututurundusvaldkond on Eestis uudsusest tingitult üsna segane – ainuüksi terminites on mitmetimõistetavusi – mis on sisuturundus, mis content marketing, mis native advertising? kirjeldas Villy Paimets.

Bonnier2B on Äripäev ASi iseseisev äriüksus, mis pakub äriklientidele sisuturundusalaseid teenuseid, sh ettevõtete, nende omanike-juhtide-töötajate, tema toodete-teenuste tutvustused, sisuturundusartiklid, eriväljaanded, ettevõtete-asutuste siselehed, kliendiajakirjad, messikataloogid, reklaamtrükised, brošüürid, otsepostitused, video- ja fotojutustused, kujundustööd.

Lisateave:

Kirke Klemmer, Bonnier2B loovjuht
Tel: 5686 4307; e-post: kirke@bonnier2b.ee

Villy Paimets, Bonnier2B strateegiajuht
Tel: 509 1110; e-post: villy@bonnier2b.ee

 

www.bonnier2b.ee

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018