PRB sai rebrändingu käigus sisuturundus­agentuuriks Kuu ja Tähed

Kuu ja Tähed juht Jane Palm
Kuu ja Tähed juht Jane Palm

Eesti esimene sisuturundusagentuur PRB Eesti vahetas nime ning kannab nüüd nime Kuu ja Tähed.

PRB Eesti keskendus kvaliteetse sisu loomisele ja sisuturundusele viis aastat tagasi, olles esimene omataoline Eestis. Aastate jooksul on loodud sisu ning viidud läbi väga paljude juhtivate Eesti ja rahvusvaheliste brändide kampaaniaid.

Seoses agentuuri teenuse arenguga ning sisuturunduse arenguga laiemalt otsustati ka nime vahetada.

Agentuurile uue visuaalse identeedi loomisel võeti aluseks elemendid, mis kuuluvad ühe hea loo jutustamise juurde: alustavate ettevõtete unistustest ükssarvikud, fantaasiamaailmast vikerkaared ja inimeste armastust kvaliteetse ja huvitava sisu vastu tähistavad südamed.

Kujundaja Tuuli Laumets kombineeris huvitavalt neoonroosa tumesinisega ja lisas digimaailmale viitavat joonte pikslilisust.

“Nimi Kuu ja Tähed viitab muidugi sellele, et meie ambitsioon on oma klientidele tuua ära nii kuu kui tähted – teha kõik, et kampaania tulemused ületaksid ootusi,” lisas Palm.

Jane Palmi sõnul on tal hea meel näha, et Eestis on tekkinud sisuturunduse valdkonnas tõsine konkurents, lisaks kommunikatsioonibüroode ja reklaamiagentuuride juurde tekkinud sisuturundusüksustele on loodud ka eraldiseisvaid sisuturundusagentuure.

“Need aitavad selgitada teenuse sisu ning kogu valdkonda edasi arendada. Tervitan konkurentide tulekut turule,“ ütles Palm.

PRB Eesti on asutatud 2007. aastal. Peamisteks klientideks on Telia, LHV Varahaldus, L’Oreal, Maybelline, Sandoz, G4S, Saint-Gobain. Aastate jooksul on sisuturunduskampaaniaid tehtud paljudele juhtivatele Eesti ja rahvusvahelistele ettevõtetele, aga ka avalikule sektorile ning ka alustavatele väikeettevõtetele.

Agentuur võitis sellel aastal Digiteo auhinna Facebooki kampaaniate kategoorias.
 
Uus koduleht www.kuujatahed.ee
Loovlahendus Tuuli Laumetsalt.
Teostaja Tont OÜ.

Lisainfo
Jane Palm
53 737 129

Kuu ja Tähed uus visuaal
Kuu ja Tähed uus visuaal

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018