Reklaamiarvustus: Vihur Motospordi "Another Planet"

Vihur Motosport
Vihur Motosport

Utopia on teinud valmis võidusõidumeeskonna Vihur Motosport tegemisi tutvustava video. Arvustab Newtoni loovjuht Madis Ots.

Utopia on teinud Vihurile korraliku cool-faktoriga mootorrattaklipi, mille peale mu spontaanne testgrupp (kelle hulgas on nii motosõpru kui ka täiesti motokaugeid inimesi) andis üksmeelselt selliseid kommentaare nagu “ägedalt tehtud”, “nagu päris”, “ülilahe”, “nagu välismaa oma” jne.

“Another Planet”
Klient: Vihur
Agentuur: Utopia
Tootja: Propapanda

Maailm on ülbe montaaži ja muusikaga kifte auto- ja tsiklivideoid täis, kuid “Another Planeti” muudab teiste seas omanäoliseks terve rida mõnusaid detaile ja mitte-nii-väga-detaile. Eesti brändi kontekstis ootamatuna mõjuv Kennedy kosmosekõne ja astronautide raadiosidekatkendid. RAF-buss – awww… Vanakooli tsiklihärrad oma ajastu šikkide võidukatega. Vahepeal ka n-ö tavalist kihutamist, aga ainult kuni kukkumiseni, millele lisab vürtsi teadmine (kes teab muidugi), et külili käis agentuuri loovjuht Leslie Laasner ise – kui see pole töösse ja kliendisuhtesse pühendumine, siis mis on? :) Tulevased motoässad oma pisikeste tsiklitega üllatavad. Ja lõpp – ongi another planet, mitte metafoor.

Üks elukogenud ja mäekõrguselt haritud teadlane noomis mind kunagi mu töö pärast, süüdistades, et panen ta ostma asju, mida tal vaja ei ole, ja ma muidugi mõtlesin seepeale väga rahulolevalt, et ohoo, ma pean siis küll kõva tegija olema, kui nii nutika inimese ära hullutan. Midagi sarnast tundub tegevat ka “Another Planet” – ostmine ostmiseks, aga vähemalt silmad paneb see küll särama ka niisugusel inimesel, kes pole elu sees mootorrattasadulassegi istunud.

Madis Ots
Newton

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018