Loobu jõulukingitustest, anneta raha abivajavatele lastele

Uus annetuskeskkond www.annetan.ee on hea võimalus kõigile, kes soovivad loobuda jõulukingitustest ning raha hoopis abivajavatele lastele suunata. Keskkonnas saad teha ilusa e-kaardi personaalse sõnumiga. Ainult paar minutit ning ilus kaart printimiseks või e-postiga saatmiseks ongi valmis!

Lisaks pakume SOS Lasteküla e-poes traditsioonilisi laste tehtud ilusaid kahepoolseid paberkaarte. See on võimalus laste poolt midagi tagasi anda ja tänada sõpru, kellel on sees suur süda ning kes mõistavad, et jõulud on aeg mõelda ka neile, kellel pole elus nii hästi läinud.      

SOS Lasteküla peredes ootab jõuluvana üle 200 lapse, peretugevdus- ja haridusprogrammiga ulatame abikäe veel 400 lapsele.

On vaja meie kõigi toetust ja abi, et lapsi aidata. Ostes sel aastal SOS Lasteküla jõulukaarte või e-kaarte, annad oma panuse selleks, et jõulurõõm jõuaks iga lapseni!         

Milleks kogutud raha kasutatakse?

Kõigepealt tuleb kindlustada, et meie perede jõulud tuleksid sama mõnusad ja hubased kui tavaperedes. Päkapikud hoolitsevad selle eest, et lapse jõulusoovid kindlasti täidetud saaks.

www.annetan.ee lehel saab annetada ka tervisetoetuseks. Lapsed tulevad meie juurde väga raskest olukorrast ning kulutused nende tervisele võivad vahel olla päris suured.

Loovustoetusega saab panna õla alla laste võimalusele sportida ja treenida ning tegeleda endale huvipakkuva hobiga. Positiivne emotsioon ja eduelamus, mis laps oma meelistegevusega tegeledes saab, aitab tal üle saada kurvast minevikust ning rõõmsamalt tulevikku vaadata.

Üks suur ja väga oluline projekt, mis ootab kõikide heasoovijate panust, on neljale uuele perele kodu loomine. Kohtla-Järvel on ootel neli peret kokku 24 lapsega.

Kadi Sumberg 
SOS Lasteküla fundraisingu ja kommunikatsiooniosakonna juht
kadi.sumberg@sos-lastekyla.ee
Tel +372 656 6959

Mob +372 510 6501

 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018

EAS otsib välisinvesteeringute keskuse müügitoe meeskonda TURUNDUSSPETSIALISTI

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

28. november 2018