Alfa-Omega Communications võitis suhtekorraldus­maailma Oscari

Viive Aasma ja Gretel Heinmets Alfa-Omega Communicationsist koos 
IPRA Pärsia lahe riikide piirkonna presidendi Hasan J. Al-Hasaniga
Viive Aasma ja Gretel Heinmets Alfa-Omega Communicationsist koos IPRA Pärsia...

PR agentuur Alfa-Omega Communications võitis IPRA Golden Worlds Awards for Excellence 2016 konkursil oma kategoorias esimese koha. Tegemist oli möödunud aastal Eesti turule sisenenud uue bussifirma SuperBus.com turule toomise kommunikatsiooniga.

„Oleme võidu üle väga uhked. Tegelikult esitasime sama töö ka Eesti kohalikule EPRA suhtekorraldusteo auhinnale, aga kodumaine žürii ei valinud meie tööd isegi mitte 12 esimese hulka. See ei ole meie firma jaoks esimene kord, kui oleme saavutanud oma projektidega rahvusvahelistel konkurssidel suuremaid võite kui Eestis,“ kommenteeris Alfa-Omega Communications juhataja Viive Aasma.

IPRA Golden World Awards konkurssi viiakse läbi juba aastast 1990. Tegemist on PR-valdkonna kõige suurema ja prestiižsema konkursiga, mille võitu peetakse samaväärseks Oscari saamisega filmivaldkonnas.

Sel aastal hindas kõikidelt kontinentidelt laekunud töid 22 erineva riigi professionaalidest koosnev žürii. Kategooriate võitjad kutsuti meeleolukale auhinnagalale.

IPRA auhindade üleandmise tseremoonia toimus eelmisel nädalavahetusel Kataris Marriott Doha hotelli Al Fayrouz ballisaalis. Rahvusvahelisel PR-valdkonna tippsündmusel osales aukülalisena Katari energia- ja tööstusminister Mohhamed Saleh Al Sada, kes on ka OPECi president. Ligi 150 osaleja hulgas oli lisaks eestlastele PR-professionaale Türgist, Jaapanist, Hiinast, Makedooniast, Singapurist, Hispaaniast, Ungarist, Lõuna-Aafrika Vabariigist, Nigeeriast, Indiast, Indoneesiast, Suur-Britanniast, Koreast, Bulgaariast, Saksamaalt, Hollandist, Iirimaalt, Venemaalt ja Hispaaniast.

Rahvusvaheline Suhtekorraldajate Liit ehk IPRA asutati Londonis aastal 1955. Organisatsiooni loomise eesmärk oli tõsta ja ühtlustada suhtekorraldajatest praktikute standardeid üle kogu maailma. Täna on IPRA ülemaailmne organisatsioon, mida juhitakse läbi piirkondlikest esindajatest moodustatud juhatuse ja Londonis asuva sekretariaadi. IPRA liikmed on PR-spetsialistid, mitte ettevõtted. IPRA on tunnustatud rahvusvahelise valitsusvälise organisatsioonina ÜRO poolt ning talle on omistatud nõuandev staatus ÜRO majandus- ja sotsiaalnõukogu (ECOSOC) poolt.

Gretel Heinmets ja Viive Aasma Doha Marriott hotellis auhinnagalal
Gretel Heinmets ja Viive Aasma Doha Marriott hotellis auhinnagalal

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018