IT-ettevõte Datafox rakendas Endel Kellapi oma turundusvankri ette

Endel Datafoxis tööl
Endel Datafoxis tööl

Mõni aeg tagasi ilmus uudis, et IT ettevõtte Datafox tiimiga on liitunud Endel Kellap. Datafoxi turundusspetsialist Maria Kirtsi räägib lähemalt, miks on Endel nende uus turundusnägu ja mismoodi “õige eestlase” karakter enda kasuks tööle panna.

Datafoxi kodulehel on Endel kirjas kui tavapärane töötaja: pildi, ametinimetuse ja telefoninumbiga, täpsemini IT spetsialist ja katsetaja Mustamäelt. Miks on Endel teie ettevõttele sobivaim nägu?

Endel leidis kiiresti tee eestlaste südamesse – positiivne ja siiras tüüp, kes räägib keerulistest asjadest arusaadavalt. Endli kireks on IT ning nii me ta leidsime ning värbasimegi. Koostöös temaga saab igale keerulisele IT-küsimusele lihtsad ja selged vastused. Usume, et suudame nii IT maailma arusaadavamaks ja sõbralikumaks muuta.

Mis väärtusi Endli karater teie jaoks endas kannab? Kuidas need ühtivad Datafoxi väärtustega?

Endel on üks õige eestlane, eksole: asjalik, nutikas ja põhjalik. Südamlik maailmaparandaja, keda iseloomustab julgus mõelda kastist väljapoole jäävaid mõttekäike. Datafoxiga võib siin nii mõnegi paralleeli tõmmata – me ei karda uusi lahendusi ja hoiame käe kõige uuemate arengute pulsil.

Hea tiimi loomiseks ei pea asutus ja selle kõik töötajad olema sugugi ühe vitsaga löödud nagu totalitaarses süsteemis, igal isiksusel on oma nägu ja iseloom, erinevad võimed ja kogemused ning mitmekülgsusest sünnib sünergia.

Loovuse ja julguseta IT maailmas hakkama ei saa! Ning mängulisus on samuti väärtus – kõigil leiutajatel on selline joon karakteris olemas, elu liiga tõsiselt võttes midagi uut ja huvitavat ei sünni!

Mis seos on Endlil ITga? Kas tema karakter seostub kuidagi IT-mehe stereotüübiga?

Endel on loomult rõõmus ja uljas avastaja ning tema õpihimu on suur, sellepärast sobib ta hästi ka Datafoxi IT-meeskonda. Kindlasti ei tasuks otsida Endlist IT-meeste stereotüüpe: iga erinevus rikastab meeskonda, nii on ka Datafoxi tiimis erinevate huvidega inimesed, keda kõiki seob kirg IT vastu.

Kuidas kavatsete teda turunduslikult rakendada? Ta on teie kodulehel tegelane, aga kuidas veel? Kas konverentsidel, seminaridel?

Olgem ausad – IT on enamiku silmis veidi hämar valdkond, tavakasutaja ei saa täpselt aru, mismoodi asjad arvuti sees toimuvad, kuidas andmeid hoitakse ja turvaliselt kaitstakse. On inimlik, et kõik need teemad, mida päris hästi ei tunne, tekitavad hirmu ja ebamugavust. Koostöös Endliga loodame IT-maailma inimestele arusaadavamaks teha.

Endel on Datafoxi täisväärtuslik liige, kes osaleb oma töö kõrvalt jõudumööda ka Datafoxi seminaridel ja muudel üritustel. Lisaks ütleb ta nii mõnelgi IT teemal edaspidi sõna sekka ning seda talle omasel lihtsal ja siiral viisil.

Kuidas ligi kuu aega kestnud Endli-projekt siiani läinud on?

Kuu Endeli töölevõtmisest on näidanud, et Endel on inimeste inimene. Tema kaasamisse on siiani suhtutud äärmise positiivsuse ja heakskiiduga, mida näitab ka Datafoxi Facebooki lehe aina tõusev populaarsus. On näha, et inimesed tahavad tema käekäiguga kursis olla ning kuulda temast lugusid. Tänu Endeli ja Datafoxi koostööle oleme saanud meedialt rohkem tähelepanu ning tõstnud teadlikkust Datafoxi kohta.

Endel on Datafoxi kodulehel töötajate ridades
Endel on Datafoxi kodulehel töötajate ridades

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused