Kuidas teha traditsioonilises äris innovatiivset digitaalturundust?

Neeraj Nayar
Neeraj Nayar

Sellest räägib Best Internetil The FAB Awardsi (Food And Beverage Excellence Awards) parimate näidete varal festivali juht Neeraj Nayar Suurbritanniast.

Best Internet 2016
3. november kell 11.15-12.00
Mustamäe Apollo kinos
www.bestinternet.ee 

Innovatiivne digitaalturundus traditsioonilises äris: The FAB Awards (Food And Beverage Excellence Awards) parimad näited

Neeraj Nayar, The FAB Awards asutaja, juht ja žüriipresident (UK)

Neeraj Nayaril on 25 aastat rahvusvahelisi kogemusi reklaami- ja loovtööstusest ning turundusvaldkonnast. Ta alustas oma rahvusvahelist karjääri 1990ndal aastal, mil asus juhtival kohal tööle Cannes Lions festivali juures.

1998. aastal asutas Neeraj Londonis toidu- ja joogisektori turundusele, innovatsioonile ja efektiivsusele fokusseeritud FAB Awards konkursi. Tänaseks on ta arendanud sellest rahvusvahelise festivali, mis kogub igal aastal üle 3500 konkursitöö enam kui 60-st riigist. Lisaks kuulub konkursi juurde Google’i sponsoreeritud FAB Foorum, kus esinevad Suurbritannia juhtivad turundus- ja reklaamieksperdid. Neeraj osaleb iga aasta ka ise ürituse juhtimises ja žüriitöös, tänu millele on temast saanud üks Euroopa suurimaid asjatundjaid toidu- ja joogisektori turunduse ja innovatsiooni valdkonnas.

2012. aastal asutas Neeraj ka FAB News ja MarComm News uudisteportaalid, milles kajastatakse vastavate valdkondade uudiseid ja olulisemad sündmusi üle maailma. Käesoleval aasal lisandus tema portfooliosse ka Lovely Mobile News veebileht, mis annab ülevaate mobiilimaailmas toimuvast.

Varasemalt on Neeraj olnud ka Contagious Magazine’i India regiooni president ning osaleb siiani Contagious Trends teemalistel üritustel ja aruteludel. Ta on sage esineja turunduskonverentsidel ja -festivalidel üle maailma, nt Golden Drum, GoaFest, AdFest jne.

Tule kuulama:

www.bestinternet.ee 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018