Best Internetil osalemine muudab sind paremaks digiturundajaks

Väga paljud agentuuride projektijuhid ja ettevõtete turundsjuhid ei saa digiturunduse maailmast ikka veel täielikult aru. Kui oled aastaid teinud asju ühtemoodi ja äkki maailm muutub – teate küll seda tunnet.

Oleme koos Best Marketingi juhi Silja Ojaga viimasel ajal kohtunud mitmete agentuuride ja suurte ettevõtete turundusjuhtidega, et teha intervjuusid. Neid lugusid saate pidevalt ka Best Marketingi veebist lugeda.

Nende kohtumiste käigus on selginud üllatav asi – väga paljud agentuuride projektijuhid ja ettevõtete turundsjuhid ei saa digiturunduse maailmast ikka veel täielikult aru. Kui oled aastaid teinud asju ühtemoodi ja äkki maailm muutub – teate küll seda tunnet.

Selles pole midagi imelikku, ka noortel ja kaasaegsetel inimestel nõuab ümberõppimine aega.

Best Internet on hea võimalus ennast digiturunduse maailma asjadega kurssi viia – kahe päeva jooksul saab päris kõva digiturunduse „laksu“.

Seekord oleme ühe peateemana võtnud vaatluse alla selle, mida tavaettevõtete turundajatel idufirmade turundajatelt õppida on. Idufirmasid iseloomustab kasvu kiirus ja globaalne haare, samuti valmisolek katsetada ja eksida.

Pipedrive, Funderbeam ja Like a Local on tuntud ja juba ennast õigustanud ettevõtted. Best Internetil räägivad nad turundusest ja jagavad vastavaid õppetunde.

Selver, Telia, Kalev ja Felix on idufirmadega võrreldes traditsioonilised ettevõtted – aga ka nemad panustavad digiturundusele. Tule ja kuula, kuidas esmatarbekaupu ja teenuseid digikanalites turundada ja müüa.

Eesti edukaimad digikampaaniad on võistlustules Digitegu konkursi raames (sel aastal uut moodi – seekord osaleb ka palju väikese eelarvega töid ja þürii keskendub kampaaniate tulemuste hindamisele).

Ja loomulikult on palju külalisesinejaid USAst, LAVist, Ukst, Iirimaalt, Hollandist ja Belgiast.

Tutvu kavaga ja pane ennast juba täna kirja:

www.bestinternet.ee 

Lisainfo:

Hando Sinisalu
Best Internet 2016 programmijuht
T: +372 502 8561
E: hando@best-marketing.com 
www.bestinternet.ee 
Äripäev AS

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018