Imagine AD omanikud ostsid EstTBWA ja Tequila AD

Reklaamiagentuuri Imagine AD OÜ omanikud ostsid täna reklaamiagentuuri EstTBWA OÜ ja müügiedendusagentuuri Tequila AD OÜ.

„Me otsustasime müüa, kuna tahame 100% keskenduda meediaärile. Imagine AD näol leidsime EstTBWA-le ja Tequila AD-le hea uue peremehe, kellega koostöös saame reklaami- ja meediaklientide teenindamiseks jõud ühendada“, ütles Creative Media Service OÜ juhatuse liige ja partner Kristian Hein.

„2003. aastal kui ma Imagine'i asutasin, siis tõuke selleks andis toonane EstTBWA juht Kristian Hein. Tema kutsus mind TBWAsse projektijuhina tööle. Mõtlesin, et proovin kõigepealt oma agentuuri teha. Kui ma ebaõnnestun, siis ega mu oskused halvemaks lähe ja küll Kristian mind ka siis veel palgata tahab“, meenutab Imagine AD OÜ asutaja Margo Kütt.

Tehingu hinda osapooled avalikustada ei soovi.

Imagine AD OÜ ja EstTBWA OÜ ühendatakse ja ühendettevõtte juhiks saab Helen Roonet. Veel ei ole otsustatud, kas uue agentuuri nimeks saab Imagine\TBWA või TBWA\Imagine, aga kindel on see, et ühendettevõte hakkab Eestis esindama rahvusvahelist TBWA kaubamärki. Tequila AD OÜ jääb tegutsema eraldi ettevõtte ja kaubamärgina, eraldi juhti Tequilale ei palgata.

Kaks aastat EstTBWAd juhtinud Merle Raie lahkus agentuuri juhi kohalt septembri lõpus.

Imagine AD OÜ 2015. aasta käive oli 1,94 mlj. eurot. Ettevõte annab täiskohaga tööd 16 inimesele ja projektipõhiselt üle 50 allhankijale.

Imagine AD OÜ, EstTBWA OÜ ja Tequila AD OÜ kuuluvad Eesti kapitalil tegutsevasse kontserni Offis OÜ, mis omab osalust ambient-agentuuris Cream, trükitootmisettevõttes Ellington Printing ja audio-video-fotostuudios Stuudio 360. Kontserni aastakäive ulatub 2016. aastal 5 miljoni euroni.

TBWA ja PHD kuuluvad rahvusvaheliselt maailma ühte suuremasse Omnicom Group reklaami- ja meediakontserni koos agentuuridega BBDO, DDB ja OMD.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018