Kuidas endisest kruiisilaevast hotell ja muuseum sai

SS Rotterdam, tuntud ka kui "The Grande Dame", on endine ookeanidel seilanud kruiisilaev, mis täna tegutseb hotelli ja muuseumina Rotterdamis.

Laev hiivas oma ankru esimest korda 3. septembril 1959, mil võttis ette reisi üle ookeani asuvasse New Yorki. Laev seilas seitset merd kokku üle 40 aasta - kuni pensionile jäämiseni 2000. aasta septembris. Pärast aastaid kestnud restaureerimist avati laev taas avalikkusele aastal 2010, sedapuhku muuseumi ja hotellina.

Laeval tegutseb täna kokku enam kui 200 vabatahtlikku, paljud neist ka laeva endised reisijad, kes nüüd turistidele tuure läbi viivad, külastajate küsimustele vastavad ning laeva möödunud aegadest lugusid jutustavad.

Lähme vanale kuulsale laevale SS Rotterdam külla!

16. - 18. novembril toimuva Amsterdami Turunduskonverentsi üks päev on pühendatud tuntud Hollandi ettevõtete külastustele. Ettevõtete külastuste fookus on turunduse ja müügi valdkonna parimate praktikatega tutvumisel.

16. novembril külastame ka SS Rotterdami, et õppida neilt, kuidas turundust teha.

Lisaks külastab Eesti delegatsioon veel paljusid tuntud Hollandi ettevõtteid nagu KLM, Heineken, De Kuyper, Mentos & Chupa Chups jpt.

Tutvu programmiga ja tule Hollandisse:

www.amsterdamiturunduskonverents.ee

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018