Eesti suurim meediaagentuur on jätkuvalt Inspired Universal McCann

Eelmise nädala lõpus avaldas RECMA (Research Company Evaluating Media Agency Industry) 2015. aasta tulemused, mille põhjal on Inspired Universal McCann Eesti number üks meediaagentuur.

Antud uudis näitab, et lisaks suurima käibe omamisele on agentuur parim ka rahvusvahelise sõltumatu metoodika põhjal tehtud ülevaates.  

Inspired Universal McCann’i juhi Meelis Järvela sõnul oli kasv küll ootuspärane, kuid siiski ei luba see loorberitele puhakama jääda, sest liidri rolli on alati keeruline kanda. Samas annavad numbrid tunnistust sellest, et ettevõtte tegutsemise filosoofia on aastate jooksul ennast korduvalt tõestanud ning meediamaastiku pidevaid muutusi on oskuslikult enda kasuks pööratud. Järvela soovib siinkohal tänada ka kõiki agentuuri kliente, kes aastate jooksul on oma äri edendamiseks kasutanud Inspiredis pakutavaid mitmekülgseid teenuseid.      

RECMA on 1991. aastal Pariisis asutatud ainus sõltumatu globaalne uuringute ettevõte, kes avaldab perioodiliselt väga erinevaid agentuure hindavaid raporteid. RECMA kogub ja avaldab infot enam kui 880 meediaagentuuri ja 640 digiagentuuri kohta igal aastal.  

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018