Sotsiaal­ministeerium otsib teavitus­kampaania läbiviijat

Sotsiaalministeerium kuulutab septembri lõpus välja lihthanke, et leida läbiviija vaimse tervise teavituskampaaniale. Kampaania aluseks on loovusfestivali Kuldmuna noortekonkursi Pesamuna raames välja töötatud kontseptsioon.

Kampaania eesmärk on suurendada noorte teadlikkust vaimse tervise teemalistest veebikeskkondadest www.peaasi.ee ja www.enesetunne.ee ning julgustada noori nendest keskkondadest abi otsima. Samuti on eesmärk vähendada valehäbi, mis takistab noortel õigel aja abi küsida.

Hanke võitja ülesanne on noortekonkursil Pesamuna välja töötatud kontseptsiooni põhjal toota video- ja trükimaterjal ning läbi viia teavituskampaania, mille sihtrühmaks on eesti ja vene keelt kõnelevad 13-16 aastased noored.

Reklaamplakatid peavad jõudma kõikidesse koolidesse ning välikampaania asukoht tuleb määratleda vastavalt sihtgrupi liikumisele, milleks on näiteks koolide juures olevad bussipeatused ja noortekeskuste esised. Loodav pooleminutiline video on mõeldud levitamiseks sotsiaalmeedias ning kinoreklaamina enne sihtgrupile mõeldud filme.

Kampaania perioodiks on soovitatavalt 2 nädalat ja toimub eelistatult selle aasta novembris. Kampaania materjalidel peavad kohustuslike elementidena olema esitatud sotsiaalministeeriumi ja Norra toetused 2009-2014 logo.

Hange avaldatakse Riigihangete registris.

Lisainfo:

Anna Toots
projektijuht
Norra Rahvatervise programm
Rahvatervise osakond
Sotsiaalministeerium

Telefon: 62 69 146
E-post: anna.toots@sm.ee

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018

OMNIVA otsib SOTSIAALMEEDIA JUHTI

Eesti Post AS

23. november 2018