Henrik Raave lõi üritusturundus­agentuuri Must Events

Must Events on jõudnud ära teha juba päris mitmeid töid. Äsja saadi kokku esimene showreel ja nüüd tullakse sellega esimest korda avalikkuse ette.

Miks te agentuuri tegite?
Me oleme eraldi ja koos juba mitu head aastat üritusi korraldanud: Tõnis Mägi ja Ivo Linna juubelikontserdid ligi 30 000 inimesele, siis Aasta Turundustegu 2014 auhinnale nomineeritud Laagri City Kontserdimaja käivitamine, Bigbanki mobiilse krediitkaardi lansseerimisüritus, Hilton Tallinn Park ja Olympic Park Casino kolmepäevane avamisürituste sari jne. Kogemusi on piisavalt, et julgelt ja sirge seljaga agentuurina välja tulla ja oma tegevust laiendada.

Kui suur on teie tiim ja millega eristute?
Asutajatest koosnev nö püsitiim on kolmeliikmeline: projektijuht Triin Raave, tehniline projektijuht Martti Meumers ja turunduskonsultant Henrik Raave. Lisaks on meiega projektijuht Mari-Liis Nõlvak, Tele2 turunduskogemusega Margus Randmäe ja kunstnik Joosep Soorsk ehk inimesed, kellega üheskoos moodustatakse konkreetsed projektimeeskonnad.  Arvan, et eristume meie kogemuste ja tehnilise võimekuse poolest.

Showreel:

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018