Kommunikatsiooni­agentuuriga Baltic ID liitus Kaia Gil

Kaia Gil
Kaia Gil

Turundus- ja kommunikatsiooniagentuuriga Baltic ID liitus sellest nädalast Kaia Gil, kes asub tööle konsultandina. Kaia Gil’i tugevuseks on pikaajaline kommunikatsioonijuhtimise kogemus riigisektoris ning IT- ja tehnoloogiavaldkonna põhjalik tundmine.

Kaia Gil on töötanud Põhja Politseiprefektuuris sisekommunikatsiooni juhina ning Ajakirjade Kirjastuses toimetajana. Viimased seitse aastat töötas Kaia Gil kommunikatsioonijuhina Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuses. „Olles töötanud pikalt avalikus sektoris, on Baltic ID tiimiga liitumine uus ja ääretult põnev väljakutse. Kuigi tehnoloogiavaldkond on mulle endiselt professionaalses mõttes väga huvipakkuv, paelub mind agentuuritöös tegevusvaldkondade mitmekesisus ning klientidele pakutavate teenuste lai hulk,” ütles Kaia Gil.

Baltic ID partneri Karin Väljamäe sõnul täiendab Kaia Gil’i liitumine Baltic ID-ga veelgi ettevõtte kogemust IT- ja tehnoloogiavaldkonnas. “Olen kindel, et Kaia värske avaliku sektori kogemus ja põhjalik IT-valdkonna tundmine aitab kaasa meie ettevõtte laienemisele selle valdkonna klientide teenindamisel,” ütles Väljamäe.

Kaia Gil on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning magistriõppes kommunikatsioonijuhtimise eriala. Ta on töötanud välja ning kasutusele võtnud Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse sise- ja väliskommunikatsiooni strateegia, koostanud ja andnud välja asutuse ajakirja ning osalenud koos Siseministeeriumi haldusala asutustega avalikkuse teavitamisel sisejulgeolekuga seotud infotehnoloogilistes küsimustes.

Baltic ID Eesti on 2015. aastal asutatud turundus- ja kommunikatsiooniagentuur, mille loojateks on pikaajalise turundus- ja kommunikatsioonijuhtimise kogemusega eksperdid Kristina Seimann ja Karin Väljamäe.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018